My Honey B Leke Karşıtı Güneş Koruyucu SPF 50+ 147ml Sprey

Marka:
Ürün Kodu: MyHoneyB.003   /
Barkod: 8682328748028
5,0 (0)
  Tükendi!  

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Kullanım Amacı


Leke Karşıtı spf 50+ İçeren Güneş Koruyucu 

Ürün Faydası


Bu özel güneş koruyucu ürün,cilt lekelerinin oluşmasını önlemek ve mevcut lekelerin koyulaşmasını engellemek için en yüksek düzeyde güneş koruyucu etki sağlar.İçerisindeki Alpha-Arbutin,Niacinamide ve Licorine Extract sayesinde mevcut lekelerle mücadeleye ve homojen bir cilt görünümünün oluşmasına yardım eder.

Kullanım Şekli


Güneşe çıkmadan önce tüm vücudunuza yeterli miktarda uyğulayınız.Terledikten,yüzdüktenveya havluyla kurulandıktan sonra uygulama işlemini tekrarlayınız.Güneş ürünlerinin cilde nüfuz etmesi için uygulama güneşe çıkmadan 15-30 dk.önce yapılmalıdır.Güneşte uzun süre kalındığı takdirde ürünlerin 2 saate bir yenilenmesi gerekir.

Uyarılar


Haricen kullanılır.Göz çevresine uygulamayınız.Açıldıktan sonra 12 ay içerisinde tüketiniz.Ürünü direk güneş ışığına maruz bırakmayınız. 

İçindekilerMenşei: Türkiye
Kullanım Zamanı: İstenilen sıklıkta
Cinsiyet: Unisex

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

UZMAN YORUMLARI
ÇOK SATANLAR