NatexiA 300ml Dökülme Karşıtı Kepek Şampuanı

Marka:
Ürün Kodu: NatexiA.001   /
Barkod: 8699153014587
5,0 (0)
  Tükendi!  

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Kullanım Amacı:
Saç dökülmesine karşı Kepek Önleyici Şampuan
 
Ürün Faydası:
Dökülme karşıtı aktif ajanlarla birlikte Bitkisel antifungal (Climbazole), Antibakteriyel (Pirokton Olamin) içeriğiyle Hem kepeğe karşı etki hemde dökülme karşıtı etki eder.
 
Kullanım Şekli:
İlk uygulamada 2 dakika ılık su ile ıslatılmış saç üzerinde bırakın, ardından bol su ile durulayın.Takip eden yıkamalarda saç derisine masaj ile uygulayın ve durulayın.
 
Uyarılar:
Tüm saç tiplerinde kullanıma uygundur
 
 

Menşei: Türkiye
Üretici / İthalatçı: METİXFARMA İLAÇ KİMYA ÜRÜNLERİ
Kullanım Yeri: Vücut
Kullanım Zamanı: Günlük kullanıma uygundur
Cinsiyet: Erkek

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

UZMAN YORUMLARI
ÇOK SATANLAR