NatexiA 60ml Dökülme Karşıtı Serum

Marka:
Ürün Kodu: NatexiA.002   /
Barkod: 8699153014600
5,0 (0)
  Tükendi!  

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Kullanım Amacı


Saç derisi mikro sirkülasyonunu uyararak.Saç telinin foliküle daha sıkı tutunmasını sağlar.
 

Ürün Faydası


Biotinoyl Tripeptide-1 ile; Saç derisi mikro sirkülasyonunu uyararak.Saç telinin foliküle daha sıkı tutunmasını sağlar. Folikül atrofisini ve yaşlanmasını azaltarak saç köklerine olumlu etki sağlar.Bitkisel ekstraktlar ile

Saç folikülünde kan dolaşımını hızlandırır ve kılcal damarların vizkozitesini arttırır.Böylece aktif bileşenlerin foliküle penetrasyonunu arttırır,fibroblastları uyararak saç dökülmesinin önlenmesine yardımcı olur.Oksidatif stresi azaltır.Biotin, İnositol,Niacinamide,Pridoksin ve Retinyl Palmitate gibi vitaminler sayesinde;Saçların beslenmesine,büyümesine ve dökülmenin önlenmesine anlamlı katkı sağlar.

Saç dökülmesi problemi olanlar ve daha güçlü daha sağlıklı saçlara kavuşmak isteyenler için özel olarak formüle edilmiştir.Oksidatif stresin azalmasına etki eder.Zayıf saç köklerini besleyerek,güçlendirirve dökülmelerini önler.Ölmemiş saç foliküllerini yenidencanlandırarak, güçlenmesini sağlar.
 

Kullanım Şekli


Dökülmenin yoğun olduğu dönemde Günde iki defa 5 fıs-fıs Her uygulamada 2-3 dk friksiyon yapıldıktan sonra bekletilir. Üç saat sonra yıkamak isterse yıkayabilir.
 

 


Menşei: Türkiye
Üretici / İthalatçı: METİXFARMA İLAÇ KİMYA ÜRÜNLERİ
Kullanım Yeri: Vücut
Kullanım Zamanı: Günde 2 kez
Cinsiyet: Erkek

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

UZMAN YORUMLARI
ÇOK SATANLAR