Naturagen Beauty Assist Peptides Kolajen 14 Saşe 140 gr Yeşil Elma Aromalı

Marka:
Ürün Kodu: Naturagen.003   /
Barkod: 8682644668833
5,0 (0)
  Tükendi!  

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git


Ürün FaydalarıKolajenden gelen güzellik!Hidrolize Kolajen, Hyaluronik Asit, Biotin, Koenzim Q10

Vitamin B, Vitamin B6, Vitamin C, Vitamin E içeren Takviye Edici Gıda

Naturagen Kolajen; vücudunuza kolajen desteği sağlayan, günlük beslenme rutininize dahil edebileceğiniz takviye edici bir gıdadır. Şeker ve glüten içermez.

Tüm Naturagen ürünleri Türkiye menşeli hidrolize kolajen peptitler içerir ve %100 sığır kolajeni ile üretilir. Naturagen Kolajen'in Helal Sertifikası vardır.

Cildinin ve eklemlerinin doğal kolajen üretimine destek olmak isteyen tüm yetişkinlerin kullanımına uygundur. Kullanım ŞekliYetişkinler için, günde 1 şasenin, 1 bardak (200 ml) suda eritilerek tüketilmesi tavsiye edilir.

Günün herhangi bir saatinde içilebilir. Tavsiye edilen günlük tüketim dozunu aşmayınız.

Serin ve kuru yerde, 25 °C'de muhafaza ediniz. Aktif MaddelerHidrolize Kolajen 8000mg

Vitamin C 300 mg

Hyaluronic Asit 100 mg

Vitamin E 12mg α-Te

Koenzim Q10 10 mg

Biotin 2500 µg

Vitamin B6 2mg

Vitamin B1 1,4 mg Uyarılarİlaç değildir.Hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılmaz.Hamilelik ve emzirme dönemi ile hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında doktorunuza danışınız.

Bu takviye edici gıda yetişkinlere yöneliktir.


Menşei: Türkiye
Üretici / İthalatçı: Naturagen
Kullanım Zamanı: Sabah ve / veya Akşam
Cinsiyet: Unisex

Yönetmelik gereği, internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi yasaktır. Bu nedenle; sitemizde satışı gerçekleştirilen ürünlere ilişkin, özellikle tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği, tedavi ettiği ya da tedavisine yardımcı olduğu ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. Welldermo.com aracılığı ile satılan Takviye edici gıdalar, bitkisel-hayvansal ya da doğal kaynaklı ürünler, vitamin destekli formüller gibi içerikli takviye edici gıdalardır. İlaç değildir. Hastalıkların önlenmesinde veya tedavi amacıyla tavsiye edilemez ve kullanılamazlar. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemezler. Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmayın. Hamilelik emzirme dönemi, hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında doktorunuza başvurunuz. Site içerisinde ve/veya ürün detaylarında yer alan yazılar sadece bilgi amaçlıdır. Sağlık sorunlarınız ve tedavisi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.

UZMAN YORUMLARI
ÇOK SATANLAR