NeoStrata Enlighten İlluminating Serum 30ml

Marka:
Ürün Kodu: NeoStrata.003   /
Barkod: 732013300326
5,0 (0)
  Tükendi!  

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Kullanım Amacı


Nemlendirme, aydınlatma

Ürün Faydası


NeoStrata İlluminating Serum, lekeli ve renk tonu düzensizlikleri olan ciltler için özel olarak geliştirilen bakım serumudur.

Koyu cilt lekelerinin görünümünün azaltılmasında kullanılan ideal bakım ürünüdür.

Bileşimindeki patentli asit özelliği olmayan NeoGlukozamin cildin normal döngüsünü hızlandırır ve koyu cilt lekelerinin minimize edilmesinde etkin rol oynar. Formülündeki güçlü peptid 

Yaygın lekelerde tüm yüze, lokal lekelerde lekelerin üzerine kullanılması önerilir.

Formülünde 12 farklı leke açıcı madde leke görünümünün 6 farklı aşamasında etkili olur. Hassas ciltler dahil tüm cilt tiplerinin kullanımına uygundur.

Güneşe karşı duyarlılığa neden olmaz. 

Profesyonel cilt tazeleme uygulaması olan NeoStrata AHA Peelingleri ile kombine kullanımı halinde daha da hızlı sonuç almak mümkündür. Ürün ile birlikte en az Spf30 bir güneş koruyucusu kullanılması önerilir. 

Kullanım Şekli


Cilt temizleme işleminden sonra tüm yüze veya lekelerin yoğun olduğu bölgelere uygulanır. 

 

Uyarılar


Ürün ile birlikte en az Spf30 bir güneş koruyucusu kullanılması önerilir. 

İçindekiler


 NeoGlucosamine 4 Eucommia Ulmoides Leaf extract 0 2 source of chlorogenic acid GigaWhite® 3 7 alpine plant brighteners: Malva Sylvestris Mallow Extract, Mentha Piperita peppermint Leaf Extract, Primula Veris Cowslip Extract, Alchemilla Vulgaris Ladys Mantle Extract, Veronica Officinallis Speedwell Extract, Melissa Officinalis Lemon Balm Leaf Extract, Achillea Millefolium Yarrow Extract Oligopeptide-34 CG-TGP2 2 Licorice Extract Tetrahexyldecyl ascorbate BVOSC

 
Menşei: ABD
Üretici / İthalatçı: ASSOS Kimya,Gıda Ürünler
Kullanım Zamanı: Gündüz ve Gece
Cinsiyet: Unisex

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

UZMAN YORUMLARI
ÇOK SATANLAR