NeoStrata Enlighten Ultra Brightening Cleanser 100ml

Marka:
Ürün Kodu: NeoStrata.002   /
Barkod: 732013300395
5,0 (0)
  Tükendi!  

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Kullanım Amacı


Aydınlatıcı etkili temizleyici

Ürün Faydası


NeoStrata Ultra Brightening Cleanser, lekeli ciltler için özel olarak geliştirilen aydınlatıcı ve renk düzensizliklerini azaltıcı etkiye sahip temizleyicidir.

Cildi nazikçe temizleyip arındırırken cildin berraklık ve aydınlık bir görünüm kazanmasına yardımcı olur.

Patentli, asit içermeyen NeoGlukozamin nazikçe koyu cilt lekelerinin bulunduğu bölgeyi düzeltir ve yüzeydeki ölü ölü cilt kalıntılarını ciltten uzaklaştırır. 

Formülündeki GigaWhite Alplerden elde edilen 7 farklı bitki ekstresi ile koyu renk lekelerin renginin açılmasında ve minimize edilmesinde etkin rol oynar.

Bitkisel ekstrelerden Aromatic Mandarin ve Ginger Lily Scent, ürüne hoş bir koku verir. 

Parfüm içermeyen yapısı ile hassas ciltler dahil tüm cilt tiplerinde kullanılabilir.

Güneş hassasiyetine neden olmaz. 

Kullanım Şekli


Nemli cilde dairesel hareketler eşliğinde uygulayın ve ardından bol su ile durulayın

Uyarılar
İçindekiler


NeoGlucosamine 4 GigaWhite® 1 Malva Sylvestris Mallow Extract, Mentha Piperita peppermint Leaf Extract, Primula Veris Cowslip Extract, Alchemilla Vulgaris Ladys Mantle Extract, Veronica Officinallis Speedwell Extract, Melissa Officinalis Lemon Balm Leaf Extract, Achillea Millefolium Yarrow Extract Tegopearl- Glycol distearate and Laureth-4 Aromatic Mandarin Ginger Lily Scent.

 
Menşei: ABD
Üretici / İthalatçı: ASSOS Kimya,Gıda Ürünler
Kullanım Zamanı: Sabah Akşam
Cinsiyet: Unisex

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

UZMAN YORUMLARI
ÇOK SATANLAR