99,90 TL 79,92 TL
%20indirim
224,90 TL 179,92 TL
%20indirim
74,90 TL 59,92 TL
%20indirim
139,90 TL 111,92 TL
%20indirim
109,90 TL 87,92 TL
%20indirim
124,90 TL 99,92 TL
%20indirim

Nutraxin

NUTRAXIN İLE GÜZELLİĞİN SIRRINA ERİŞİN
Sağlıklı en önemlisi de kaliteli bir yaşam desteği için nutraxin ürünleri kullanılabilir. Her zaman en iyisini üretmeyi amaçlayan ve üreten marka, güvenilir, yenilikçi hamleler yapar. Dünya çapında bir marka olmayı hedefleyen ve bu yolda emin adımlarla ilerleyen marka faydalarına göre oldukça uygun nutraxin fiyat listesi içerir. Marka Ar-Ge merkezi lisansına sahip laboratuarında uzman ekibi ile insan sağlığını tehdide atacak hiçbir ürün üretmez.
İhtiyacınıza göre çeşitli kategorilerde ürünlere göz atabilirsiniz. Örneğin tercih edeceğiniz nutraxin kolajen saç, cilt ve tırnak sağlığı için kullanılmaktadır. Cilde tam teşekküllü bir bakım yalnızca tek taraflı gerçekleştirilmez. Nutraxin Gold Collagen 10x50 ml bu etkiyi içeriden almanızı sağlayan takviye edici gıda niteliğindedir.

Kollejen Cildin doğal birleşimidir
Yetişkinler yaş aldıkça yaşlanma belirtilerini daha fazla görmeye devam eder. Nutraxin Gold Collagen vücutta doğal olarak bulunan koenzimi bir arada sunan mucizevi formüle sahiptir. Cildin daha sıkı olması için günde bir şişe olarak kullanılması gerekir. Ürün tüketildikten çok kısa süre içerisinde kolay emilim sağlayarak cilde enerji verir. Çilek araması sayesinde içimi bir o kadar lezzetli olan ürün ayrıca Hyaluronik Asit doku hidrasyonu, ve hücresel fonksiyon için gereklidir.
İçeriğinde alerjen madde bulunmayan zengin formül asla şeker, nişasta, tuz, maya, gluten, soya, mısır ve süt ürünleri gibi potansiyel alerjenleri içermemekte ve sentetik renklendiricili, koruyuculu değildir.

Kalsiyum için gereklidir
Nutraxin multivitamin kadın kadınların ihtiyaç duyduğu vitamin, mineral ve bitki özleri içeren özel bir üründür.  Kadınlar için üretilen Nutraxin Multivitamin ve Mineral Kombinasyonu (Kadın) 60 Tb zaman salınımlı tablet formundadır.
İhtiyaca göre günde sabah, öğle ve akşam olmak üzere 3 kez kullanılabilir. Nutraxin kullananlar kadınları için gıda takviyesi olan bu ürünün faydalarını yorgunluğun, bitkinliğin zamanla azaldığı, kalsiyum, kemiklerin korunduğu olarak yorumlamışlardır. Normal kemiklerin de korunması adına özellikle yaş aldıkça ürüne ihtiyaç duyacaksınız. Bol su ile kullanarak tüketilmesi gereken multivitamin sertifikalı gıda takviyesidir.

Erkekler için özel formül
Vitamin ve mineral kategorisinde erkekler için özel olarak üretilen nutraxin multivitamin erkek günlük kullanıma uygundur. Zengin formülünde yer alan tam tamına 23 farklı bileşeni ile etki gösterir. Erkeklerin ihtiyacı olan vitamin, mineral ve bitki içeren özel formüllü ürün çinko maddesiyle kandaki normal testosteron düzeyinin korunmasına katkıda bulunur.

Biotin maddesiyle de normal saçın korunmasına büyük katkısı olan Nutraxin Multivitamin ve Mineral Kombinasyonu (Erkek) 60 Tb özel fiyatlandırması ile siz değerli müşterilerine sunulmaktadır. Günde en fazla 3 tablet alabilirsiniz. Ürün şeker, tuz, maya, soya, mısır ve süt ürünleri gibi potansiyel alerjenleri içermez. Sentetik renklendirici, tatlandırıcı ve koruyucu kullanılmadan sertifikalı olarak üretilir. Nutraxin multivitamin erkek ilaç değildir takviye edici gıdadır.