Nutraxin B Complex Vitamin 60 Tablet

Marka:
Ürün Kodu: Nutraxin.005   /
Barkod: 8680512602767
5,0 (0)
  Tükendi!  

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Kullanım Amacı


Takviye Edici Gıda

Ürün Faydası


Detaylı bilgi için whatsapp hatımızdan veya sitemiz üzerindeki canlı destekten ve 08504324369 numaralı telefondan uzmanlarımıza danışabilirsiniz.

Kullanım Şekli


Yetişkinler için takviye edici gıda olarak tercihen yemek zamanı, günde 1 kapsül bol su ile kullanılması önerilir.

Uyarılar


İlaç değildir, takviye edici gıdadır.

İçindekiler


Vitamin B1 (Tiamin hidroklorür) 50 mg,Vitamin B2 (Riboflavin) 50 mg, Vitamin B3 (Niyasinamid) 50 mg, Vitamin B5 (Pantotenik Asit) 50 mg, Vitamin B6 (Piridoksin hidroklorür) 10 mg, Vitamin B12 (Kobalamin) 50 mcg, Folik Asit 400 mcg, Biotin (Vitamin B7, H Vitamini) 300 mcg Kolin Bitartarat 25 mg, İnositol 50 mg, Mikrokristalin selüloz, Silikon Dioksit, Yağ Asitlerinin Magnezyum Tuzları
Menşei: Türkiye
Üretici / İthalatçı: Bıota Bitkisel Kozmetik Labora
Kullanım Zamanı: Akşam
Cinsiyet: Unisex

Yönetmelik gereği, internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi yasaktır. Bu nedenle; sitemizde satışı gerçekleştirilen ürünlere ilişkin, özellikle tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği, tedavi ettiği ya da tedavisine yardımcı olduğu ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. Welldermo.com aracılığı ile satılan Takviye edici gıdalar, bitkisel-hayvansal ya da doğal kaynaklı ürünler, vitamin destekli formüller gibi içerikli takviye edici gıdalardır. İlaç değildir. Hastalıkların önlenmesinde veya tedavi amacıyla tavsiye edilemez ve kullanılamazlar. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemezler. Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmayın. Hamilelik emzirme dönemi, hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında doktorunuza başvurunuz. Site içerisinde ve/veya ürün detaylarında yer alan yazılar sadece bilgi amaçlıdır. Sağlık sorunlarınız ve tedavisi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.

UZMAN YORUMLARI
ÇOK SATANLAR