Nutraxin Gold Collagen 10x50 ml Kolajen İçeren Takviye Edici Gıda

Marka:
Ürün Kodu: Nutraxin.039   /
Barkod: 8680512627814
5,0 (0)
  Tükendi!  

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Kullanım Amacı


Takviye Edici Gıda

Ürün Faydası


Cildinize içten dışa bakmak, yüzünüze sürdüğünüz şeyler kadar önemlidir. Bununla birlikte, kolajen takviyesi, yaşlanma belirtilerini yok etmek için harika bir yoldur. Nutraxin Gold Collagen, ayva suyunu kolajenle birleştiren ve vücutta doğal olarak bulunan koenzim Q-10, l-karnitin, hyalüronik asiti birarada sunan özel bir formülasyondur. İçeriğinde yer alan kolajen, kolay emilim sağlayan hidrolize deniz kolajenidir. Hidrolize Kollajen, cildin doğal bir bileşeni olup cildin sıkılığını ve elastikiyetini korur. Hyaluronik Asit doku hidrasyonu, ve hücresel fonksiyon için gereklidir. Çilek aroması ile içimi lezzetlidir.Her 1 şişede (50 ml)·     Hidrolize kolajen        10 g

·     L-askorbik asit            300 mg

·     Vitamin B6                  0,7 mg

·     Vitamin B5                  6 mg

·     Vitamin E                    12 mg

·     D-biotin                      2000 µg

·     L-karnitin                    100 mg

·     Hyalüronik asit           10 mg

·     Koenzim Q10              10 mg

Kullanım Şekli


Yetişkinler için takviye edici gıda olarak günde en çok 1 şişe (50 ml) kullanılması önerilir. 

Uyarılar


İlaç değildir, takviye edici gıdadır.

İçindekiler


Hidrolize kolajen 10 g, L-askorbik asit 300 mg, Vitamin B6 0,7 mg, Vitamin B5 6 mg, Vitamin E 12 mg, D-biotin 2000 µg, L-karnitin 100 mg, Hyalüronik asit 10 mg, Koenzim Q10 10 mg, Ayva suyu, Potasyum sorbat, Sodyum benzoat, Sitrik asit, çilek aroması, Hidrojenize kastor yağı.
Menşei: Türkiye
Üretici / İthalatçı: Bıota Bitkisel Kozmetik Labora
Kullanım Zamanı: Gece
Cinsiyet: Unisex

Yönetmelik gereği, internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi yasaktır. Bu nedenle; sitemizde satışı gerçekleştirilen ürünlere ilişkin, özellikle tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği, tedavi ettiği ya da tedavisine yardımcı olduğu ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. Welldermo.com aracılığı ile satılan Takviye edici gıdalar, bitkisel-hayvansal ya da doğal kaynaklı ürünler, vitamin destekli formüller gibi içerikli takviye edici gıdalardır. İlaç değildir. Hastalıkların önlenmesinde veya tedavi amacıyla tavsiye edilemez ve kullanılamazlar. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemezler. Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmayın. Hamilelik emzirme dönemi, hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında doktorunuza başvurunuz. Site içerisinde ve/veya ürün detaylarında yer alan yazılar sadece bilgi amaçlıdır. Sağlık sorunlarınız ve tedavisi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.

UZMAN YORUMLARI
ÇOK SATANLAR