Nuxe Le Matin Des Possibles Gün Doğumu 50ml

Marka:
Ürün Kodu: Nuxe.050   /
Barkod: 3264680015502
5,0 (0)
2 adet ve üzeri Nuxe alışverişinize Nuxe Huile Prodigieuse Florale Parfüm 15 ml Hediye!
  Tükendi!  

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Kullanım Amacı


Hoş ve çekici kokmanıza destek olur
 

Ürün Faydası


Portakal çiçeği notaları ile taze ve aydınlık bir kokuya sahip % 85,8 doğal bileşenler içeren bir üründür. Işık yükseldiğinde ve tüm duyularımızı uyandırdığında. Dünyanın size ait olduğu hissine sahip olmak istiyorsanız; kendinizi Le Matin des Possiblesin taze ve aydınlık kokusuyla şımartın.
 

Kullanım Şekli


Boynunuza ve bileklerinizin içine birkaç santimetre uzaktan püskürtün.
 

 

 


Menşei: Fransa
Üretici / İthalatçı: LABORATOİRE NUXE / NUXE İSTANB
Kullanım Yeri: Vücut
Kullanım Zamanı: Sabah yada Sabah ve Akşam
Cinsiyet: Unisex

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

UZMAN YORUMLARI


Estetisyen Güzellik Uzmanı Mualla İri

Nuxe Le Matin Des Possibles Gün Doğumu 50ml Güne enerjik ve pozitif bir enerjiyle başlamak için portakal çiçeğinin eşsiz kokusuyla günü selamlayın gün boyu süren tazeliği ve güzel kokusu sizi ve çevrenizdekileri mutlu eder .ÇOK SATANLAR