Ocuvite Complete 60 Kapsül

Marka:
Ürün Kodu: Ocuvite.001   /
Barkod: 8699856710076-1
5,0 (0)
  Tükendi!  

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Kullanım Amacı
Ürün Faydası


Detaylı bilgi için whatsapp hatımızdan sitemiz üzerindeki canlı destekten ve 08504324369 numaralı telefondan uzmanlarımıza danışabilirsiniz.

Kullanım Şekli


Yetişkinler tarafından günde 2 yumuşak kapsül olarak alınır.

Uyarılar


Hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılmaz. Hamilelik ve emzirme dönemi ile hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında doktorunuza danışın. Bu takviye edici gıda yetişkinlere yöneliktir. Nadir vakalarda mide-bağırsak sistemi şikayetleri, ağızda balık tadı ile ilişkili bulantı ve geğirme görülebilir. Antikoagülan ( kan sulandırıcı ) ilaç kullanıyorsanız veya yağ sindirim bozukluğunuz varsa doktorunuza danışınız. Oda sıcaklığı altında, ışık ve nemden uzakta saklayınız.

İçindekiler


2 Kapsül İçeriği; Balık yağı 1015 mg Omega-3 yağ asitleri 600 mg, DHA 360 mg Çinko 15 mg Lutein 10 mg Zeaksantin 2 mg Vitamin C 180 mg Vitamin E 30 mg
Menşei: Yunanistan
Üretici / İthalatçı: Bausch & Lomb Sağlık ve Optik
Kullanım Zamanı: Sabah, Akşam
Cinsiyet: Unisex

Yönetmelik gereği, internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi yasaktır. Bu nedenle; sitemizde satışı gerçekleştirilen ürünlere ilişkin, özellikle tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği, tedavi ettiği ya da tedavisine yardımcı olduğu ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. Welldermo.com aracılığı ile satılan Takviye edici gıdalar, bitkisel-hayvansal ya da doğal kaynaklı ürünler, vitamin destekli formüller gibi içerikli takviye edici gıdalardır. İlaç değildir. Hastalıkların önlenmesinde veya tedavi amacıyla tavsiye edilemez ve kullanılamazlar. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemezler. Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmayın. Hamilelik emzirme dönemi, hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında doktorunuza başvurunuz. Site içerisinde ve/veya ürün detaylarında yer alan yazılar sadece bilgi amaçlıdır. Sağlık sorunlarınız ve tedavisi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.

UZMAN YORUMLARI