OGX Coconut Milk Besleyici Sülfatsız Şampuan 385 ml

Marka:
Ürün Kodu: OGX.003   /
Barkod: 0022796970053
5,0 (0)
  Tükendi!  

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Organix Coconut Milk Shampoo 385ml - Besleyici Hindistancevizi Sütü Şampuan
 
Hindistan cevizi sütü, yumurta beyazı proteini ve hindistan cevizi yağı ile formüle edilmiş bu egzotik karışım saçınızı güçlendirmeye, nemlendirmeye ve hafif koku bırakarak, parlak ve yumuşak olmasına yardımcı olur.
 
 
 
Ürün Özellikleri
 
- Ürün, saçı derinlemesine temizlemeye, saça bakım yapmaya, saçın beslenip güçlenmesini, daha sağlıklı bir yapı kazanmasını sağlamaya, saça nem kazandırmaya yardım etmek üzere geliştirilmiş Hindistan cevizi sütü içeren bir şampuandır.
 
- Ürün, saçların ve saçlı derinin derinlemesine temizlenmesine, kir yağ ve ölü derilerden arındırılmasına yardım eder.
 
- Saçlara ihtiyaç duyduğu bakımı yapmaya, saçların beslenip güçlenmesini sağlamaya çalışır.
 
- Ürün, saçlara nem terapisi yapmaya, saçların derinlemesine nemlenmesini sağlamaya yardım eder.
 
- Saçların beslenmesine, daha sağlıklı ve canlı bir yapı kazanmasına yardım eder.
 
- Saç tellerinin kuruluğunu ve yıpranmasını hafifletmeye, saç tellerini nemlendirerek bakım yapmaya yardımcı olur.
 
- Ürün, saçlara hacim kazandırmaya, daha dolgun ve sağlıklı saçlara sahip olunmasına yardım eder.
 
- Dış etkenlere karşı güçsüz olan saçlara güç kazandırmaya, saçların kopmasının ve yıpranmasının önüne geçmeye yardım eder.
 
- Ürün içeriğinde Hindistan Cevizi Sütü, Yumurta Beyazı Proteini ve Hindistan Cevizi Yağı bulunmaktadır.
 
- Hindistan Cevizi Sütü ve Yağı; Hindistan cevizinin yapısında kalsiyum, C vitamini, B6 vitamini, magnezyum, demir, sodyum, potasyum, karbonhidrat, diyet lifi ve şeker bulunur. Saçları derinlemesine beslemeye, saça nem kazandırmaya yardım eder. Saçın yapısını güçlendirmeye, saç tellerinin kalınlaşıp güçlenmesini sağlamaya çalışır. İçeriğindeki besleyicilerle saçın yeniden yapılanmasını ve daha sağlıklı, daha canlı bir hal almasını destekler. Saç tellerinin koparak dökülmesinin önüne geçmeye, sağlıklı şekilde uzamasına yardım eder.
 
- Yumurta Beyazı Proteini; saçı güçlendirmeye, saç tellerinin kalınlaşmasını sağlamaya çalışır. Saçların koparak dökülmesinin önüne geçmeye çalışır. Dış etkenlere karşı dirençsiz olan saçların direncini arttırmaya, dış etkenlere ve yıpranmaya karşı korumaya yardım eder.
 
- Ürün, saça nem kazandırmaya, daha canlı, daha parlak ve daha sağlıklı saç telleri oluşturmaya, saç tellerinin sağlıklı bir yapı kazanmasını sağlamaya yardım eder.
 
 
 
Kullanım Şekli
 
Ürünü ıslak saçlarınıza köpürterek uygulayınız. Bol su ile durulayınız. Ürün günlük kullanıma uygundur.
 
 

 


Menşei: İngiltere
Üretici / İthalatçı: Johnson And Johnson Sıhhı Malz

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

UZMAN YORUMLARI
ÇOK SATANLAR