Oksizinc Pomat %40 40gr

Marka:
Ürün Kodu: Oksizinc.004   /
Barkod: 8697581240509
5,0 (0)
  Tükendi!  

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Kullanım Amacı


Pişik oluşmasını önler,cildi onarır.

Ürün Faydası


Günlük kullanıma uygundur, cildinizde renk eşitliğini sağlamaya ve cildinizin pürüzsüz bir görünüm kazanmasına yardımcı olur.Oksizinc Pomat yüze maske olarak kullanılabilir ve sivilce kaynaklı oluşan lekelerin giderilmesine yardımcı olur. Çinko oksidin cildi kurutma özelliğinden dolayı Oksizinc Pomat ciltte oluşan şişkinlik ve kızarıklığın azalmasına katkıda bulunur.Oksizinc Pomat, ilk kullanımdan itibaren pişik sorununu gidermeye yardımcı olur.İçeriğinde bulunan balıkyağı sayesinde bebeğinizin cildine bakım sağlar.Cildinizin günlük koruma ve bakımı için kullanıma uygundur ve pürüzsüz, porselen gibi bir cilde kavuşmanıza yardımcı olur. Oksizinc Pomat paraben içermez.

Kullanım Şekli


Uygulanacak bölgeyi temizleyiniz ve kuruduktan sonra Oksizinc Pomat uygulayınız. Ürünün gözler ile temasından kaçınınız.Göze temas etmesi durumunda bol suyla yıkayınız. Beklenmeyen bir etki gördüğünüzde doktorunuza başvurunuz.Tahriş olmuş bölgeye günde 2-3 kez, gerekiyorsa daha fazla miktarda uygulanır.

Uyarılar
İçindekiler


Zinc Oxcide, Vaseline, Cod Liver Oil, Lanolin, Talc, Water (Aqua)
Menşei: Türkiye
Üretici / İthalatçı: Dermotek İlaç Gıda, Dermokozme
Kullanım Yeri: Yüz
Kullanım Zamanı: Günde bir kez
Cinsiyet: Unisex

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

UZMAN YORUMLARI
ÇOK SATANLAR