Oral-B

Oral B Ürünleri Neler?

Oral B ürünleri yıllardır hayatımızda olan ağız sağlığı ve ağız bakım ürünleri ile bilinen profesyonel markalardan biridir. Diş fırçası, elektrikli diş fırçası, diş macunu, diş ipi, Oral B şarjlı diş fırçası ve ağız çalkalama suyu gibi birçok ürünle müşterilerine etkili bir ağız bakımı deneyimi sunar. Sağlam ve sağlıkla ışıldayan diş ve diş etleri için ağız temizliğinizi destekleyen ürünleri düzenli kullanmak önemlidir. Çocuklar için özelleşmiş fırça ve macunlar ile onların da bu sorumluluğu kazanmasına destek olabilirsiniz.
 

Oral B Pro Expert Nasıl Kullanılır?

Oral B Pro Expert serisi ağız çalkalama suyu, diş fırçası ve elektrikli diş fırçası gibi farklı ürün çeşitlerini bir arada sunar. Elektrikli diş fırçanızı şarj ettikten sonra alışık olduğumuz fırçalarda olduğu gibi macununuzu ilave ederek ağız temizliğinize başlayabilirsiniz. Çalışmaya başlayan diş fırçanızı dişleriniz üzerinde fazla bastırmadan nazikçe gezdirmek dişlerinizin temizlenmesine yardımcı olacaktır. Gelişmiş tasarımı sayesinde leke, kir ve arta kalan gıdaların temizlenmesinde etkili sonuçları destekler. Yumuşakça dişlerinizin üzerinde 2 dakika gezdirmek ideal bir diş fırçalama süresine işaret eder. İhtiyaç duyduğunuz durumlarda süreyi uzatarak derinlemesine bir temizliği destekleyebilirsiniz. Diş fırçanızdan alacağını verimi arttırmak ve ağız sağlığınızı korumak için düzenli olarak Oral B Başlık değişimi yapmanız önemlidir.
 

Oral B Diş Fırçası Çeşitleri Neler?

Diş fırçaları başlık, kıl kalınlığı, dağılımı ve yoğunluğuna göre değişir. Oral B Vitality gibi elektrikli ya da pilli diş fırçalarını tercih edebileceğiniz gibi manuel fırçaları da sitemizden bulabilirsiniz. Oral B Vitality 100 serisi sıradan fırçalara kıyasla klinik olarak ispatlanmış üstünlükler taşır. Zamanlayıcı içeren gövdesi sayesinde önerilen diş fırçalama süresi olan 2 dakikayı kolayca doldurabilirsiniz. Plak giderilmesi, diş arası temizliği ve diş lekelerinin azalması açısından yardımcı olan başlığı sayesinde düzenli kullanımda dişlerinizdeki değişimin hızlanmasına destek olabilirsiniz. Ağız sağlığı ve bakımında düzenli diş fırçalamak kadar düzenli olarak diş fırçanızı/ diş fırçası başlığınızı değiştirmek de önemlidir.
 
Oral B Pro 790 Nasıl?
Pro 790 şarjlı diş fırçası modellerinden bir tanesidir. Zamanlayıcı ayarı sayesinde ağzınızın her çeyrek bölgesine 30 saniye süre ayıracak şekilde hatırlatma yapar. Bu sayede dişlerinize eşit süre ayırarak etkili bir bakım yapabilirsiniz. Lekelerin giderilmesi, plakların temizlenmesi, çürük oluşumunu yavaşlatma ve ağız sağlığı için etkili bir bakıma yardımcı olur. Bir diğer seriden olan Oral B Pro 750 siyah gövde malzemesi ile benzersiz bir şıklık sunar. Profesyonel zamanlayıcı desteği, yuvarlak başlığı sayesinde diş etlerini daha iyi temizleme ve dinamik hareketleri ile gelişmiş bir temizlik deneyimini destekler. Profesyonel ağız bakımı ve dişlerinizin sağlığı için düzenli kullanım önceliklidir. Özgüvenle gülümsemek ve dişlerinizi saklamaktan vazgeçmenin tam zamanı!
 
Oral B Diş İpi Nasıl Kullanılır?
Oral B pro serisi ürünlerinden biri olan diş ipleri uzun vadede ağız sağlığı için destekleyici ve gerekli bir üründür. Dişlerin arasında kalan yemek artıkları zamanla çürük oluşumuna, diş etinde hassasiyete ve plak oluşumuna sebep olabilir. Dişinizi fırçaladıktan sonra diş ipi kullanmak dişlerin arasında kalan artıkların temizlenmesinde önemlidir. Bu sayede plak, çürük ve diş eti hassasiyeti oluşumunu yavaşlatabilirsiniz. İki parmağınızın ucuna dolayarak dişlerinizin arasına nazikçe diş ipini yerleştirin. Sırasıyla iki dişin yanlarından yavaşça sürterek aşağıdan yukarıya itip kalan artıkların temizlenmesine yardımcı olabilirsiniz. Düzenli olarak diş fırçalamak, diş ipi kullanmak ve ağız çalkalama suyu kullanmak ağız sağlığınızın korunması için önemlidir.