Orzax Bigflor Probiyotik 10 Saşe

Marka:
Ürün Kodu: Orzax.027   /
Barkod: 8697595870914
5,0 (0)
  Tükendi!  

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Kullanım Amacı


Çocuklar için probiyotik takviye edici gıda

Ürün Faydası


Probiyotik Mikroorganizma İçeren Saşe Takviye Edici Gıda

Kullanım Şekli


Tavsiye edilen günlük porsiyon miktarı 4-10 yaş grubu çocuk ve yetişkinler için 1 saşedir. Bir paket saşe suya, süte veya meyve suyuna karıştırılıp içilebilir.

Uyarılar
İçindekiler
Probiyotik Karışımı (3x109 kob/gün) (Bifidobacterium bifidum, Bifidobacterium longum, Bifidobacterium animalis subsp. lactis, Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus paracasei, Streptococcus thermophilus)22,5 mg-Prebiyotik (İnulin)140 mg-
Menşei: Türkiye
Üretici / İthalatçı: Orzax İlaç
Kullanım Zamanı: Günde 1 Saşe
Cinsiyet: Unisex

Yönetmelik gereği, internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi yasaktır. Bu nedenle; sitemizde satışı gerçekleştirilen ürünlere ilişkin, özellikle tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği, tedavi ettiği ya da tedavisine yardımcı olduğu ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. Welldermo.com aracılığı ile satılan Takviye edici gıdalar, bitkisel-hayvansal ya da doğal kaynaklı ürünler, vitamin destekli formüller gibi içerikli takviye edici gıdalardır. İlaç değildir. Hastalıkların önlenmesinde veya tedavi amacıyla tavsiye edilemez ve kullanılamazlar. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemezler. Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmayın. Hamilelik emzirme dönemi, hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında doktorunuza başvurunuz. Site içerisinde ve/veya ürün detaylarında yer alan yazılar sadece bilgi amaçlıdır. Sağlık sorunlarınız ve tedavisi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.

UZMAN YORUMLARI
ÇOK SATANLAR