Orzax Bigflor Probiyotik 30 Kapsül

Marka:
Ürün Kodu: Orzax.026   /
Barkod: 8697595872444
5,0 (0)
  Tükendi!  

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Kullanım Amacı


Probiyotik Desteği İçeren Takviye Edici Gıda

Ürün Faydası


Bigflor kapsül içeriğinde toplam 8,5 milyar CFU Saccharomyces boulardi, Lactobacillus acidophilus , Lactobacillus rhamnosus, Bifidobacterium longum, Streptecoccus thermophilus suşlarını içeren probiyotik gıda takviyesidir. Probiyotik mikroorganizmalar, bağışıklık sistemini desteklemeye ve sindirim sistemini düzenlemeye yardımcı olur.
Kullanım Şekli


Günde 1 veya 2 kapsül kullanılması önerilir.

Uyarılar
İçindekiler

Saccharomyces Boulardii (5x109 kob/gün)250 mg-Probiyotik Karışımı (3,5x109 kob/gün) (Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus rhamnosus, Bifidobacterium longum, Streptococcus thermophilus)22,5 mg-Prebiyotik (İnulin)25 mg-
Menşei: Türkiye
Üretici / İthalatçı: Orzax İlaç
Kullanım Zamanı: Günde 1-2 Kez
Cinsiyet: Unisex

Yönetmelik gereği, internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi yasaktır. Bu nedenle; sitemizde satışı gerçekleştirilen ürünlere ilişkin, özellikle tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği, tedavi ettiği ya da tedavisine yardımcı olduğu ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. Welldermo.com aracılığı ile satılan Takviye edici gıdalar, bitkisel-hayvansal ya da doğal kaynaklı ürünler, vitamin destekli formüller gibi içerikli takviye edici gıdalardır. İlaç değildir. Hastalıkların önlenmesinde veya tedavi amacıyla tavsiye edilemez ve kullanılamazlar. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemezler. Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmayın. Hamilelik emzirme dönemi, hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında doktorunuza başvurunuz. Site içerisinde ve/veya ürün detaylarında yer alan yazılar sadece bilgi amaçlıdır. Sağlık sorunlarınız ve tedavisi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.

UZMAN YORUMLARI
ÇOK SATANLAR