Orzax Ocean Methyl Balance 30 Kapsül

Marka:
Ürün Kodu: Orzax.008   /
Barkod: 8697595872376
5,0 (0)
  Tükendi!  

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Kullanım Amacı


Ürünün içeriğinde bulunan B6 vitamini, B12 vitamini, folat, betain ve kolin normal homosistein metabolizmasına katkıda bulunur.

Ürün Faydası


Ocean Methyl Balance, içerdiği 8 farklı bileşeniyle, alanında Türkiye’de ilk ve tek üründür. Aktif formda B grubu vitaminleri ile beraber çinko, betain, serin ve kolin gibi elementlerle birleştirilmiş formüldür.Detaylı bilgi için whatsapp hatımızdan veya sitemiz üzerindeki canlı destekten ve 08504324369 numaralı telefondan uzmanlarımıza danışabilirsiniz.
Kullanım Şekli


Tavsiye edilen günlük porsiyon miktarı ve şekli; yetişkinler için 1 kapsül tüketilmesi şeklindedir.

Uyarılar


B vitaminleri

Çinko

Betain

Serin

Kolin

İçindekiler


Betain (Amino)1500 mg**Kolin (Algry)250 mg**L-Serin (Amino)350 mg**B2 Vitamini (R-5-P)25 mg%1786B6 Vitamini (P-5-P)10 mg%714Çinko (Çinko Bisglisinat, TRAACS™)410 mg%100B12 Vitamini (Metilkobalamin, Mecobalactive®)51000 µg%40000Folat (Metilfolat, Quatrefolic®)6400 µg%200
Menşei: Türkiye
Üretici / İthalatçı: Orzax İlaç
Kullanım Zamanı: Günde 1 kez
Cinsiyet: Unisex

Yönetmelik gereği, internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi yasaktır. Bu nedenle; sitemizde satışı gerçekleştirilen ürünlere ilişkin, özellikle tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği, tedavi ettiği ya da tedavisine yardımcı olduğu ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. Welldermo.com aracılığı ile satılan Takviye edici gıdalar, bitkisel-hayvansal ya da doğal kaynaklı ürünler, vitamin destekli formüller gibi içerikli takviye edici gıdalardır. İlaç değildir. Hastalıkların önlenmesinde veya tedavi amacıyla tavsiye edilemez ve kullanılamazlar. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemezler. Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmayın. Hamilelik emzirme dönemi, hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında doktorunuza başvurunuz. Site içerisinde ve/veya ürün detaylarında yer alan yazılar sadece bilgi amaçlıdır. Sağlık sorunlarınız ve tedavisi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.

UZMAN YORUMLARI
ÇOK SATANLAR