Osteo Bi-Flex Advanced Triple Strength 80 Tablet

Ürün Kodu: OsteoBi-Flex.002   /
Barkod: 30768031213
5,0 (0)
  Tükendi!  

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Kullanım Amacı


Takviye Edici Gıda

Ürün Faydası


Detaylı bilgi için whatsapp hatımızdan sitemiz üzerindeki canlı destekten ve 08504324369 numaralı telefondan uzmanlarımıza danışabilirsiniz.

Kullanım Şekli


Doktor tarafından başka türlü önerilmediği takdirde günde 2 tablet yiyeceklerle birlikte alınır. İki tableti aynı anda veya gün içinde ayrı ayrı alabilirsiniz.

Uyarılar


19 yaşın altında kullanılması tavsiye edilmemektedir. Deniz kabuğuna ve ürün bileşimindeki herhangi maddelerden birine karşı alerjisi olanlar kullanmamalıdır.

İçindekiler


GLUKOZAMİN HİDROKLORÜR 750MG, KONDROİTİN 150MG, MSM 148MG, KOLLAJEN 148MG, BOSWELLİA SERRATA (KÖK) 147MG, BORON 1,5MG, MANGANEZ 1MG, HYALURONİK ASİT 1MG, 5 LOXİN AKBA BOSWELLİA SERRATA, EKSTRESİ 50MG, VİTAMİN C 30MG
Menşei: ABD
Üretici / İthalatçı: REXALL SUNDOWN, INC / NAVİTA İ
Kullanım Zamanı: Sabah ve Akşam
Cinsiyet: Unisex

Yönetmelik gereği, internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi yasaktır. Bu nedenle; sitemizde satışı gerçekleştirilen ürünlere ilişkin, özellikle tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği, tedavi ettiği ya da tedavisine yardımcı olduğu ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. Welldermo.com aracılığı ile satılan Takviye edici gıdalar, bitkisel-hayvansal ya da doğal kaynaklı ürünler, vitamin destekli formüller gibi içerikli takviye edici gıdalardır. İlaç değildir. Hastalıkların önlenmesinde veya tedavi amacıyla tavsiye edilemez ve kullanılamazlar. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemezler. Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmayın. Hamilelik emzirme dönemi, hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında doktorunuza başvurunuz. Site içerisinde ve/veya ürün detaylarında yer alan yazılar sadece bilgi amaçlıdır. Sağlık sorunlarınız ve tedavisi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.

UZMAN YORUMLARI
ÇOK SATANLAR