Otacı Echinacea 16 Pastil

Marka:
Ürün Kodu: Otacı.003   /
Barkod: 8699512110080
5,0 (0)
  Tükendi!  

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Kullanım Amacı


Bitkisel boğaz pastili

Ürün Faydası


Ekinezya Bitkisel Pastil

Kullanım Şekli


Gerektikçe 1 pastil ağızda eritilerek kullanılır. Yetişkinlerde günde en fazla 16 pastile kadar;  6 - 12  yaş arasındaki çocuklarda günde en fazla 8 pastile kadar alınabilir. Sürekli olarak 8 haftadan fazla kullanılmamalıdır.

Uyarılar


Uygun  şekilde kullanılması durumunda bir sağlık riski bilinmemektedir. Ancak 8 haftadan daha uzun süreli kullanımlarda, hamilelerde ve emziren annelerde doktor tavsiyesi ile kullanılmalıdır. Kullanmadan önce kullanım kılavuzunu dikkatlice okuyunuz. Kullanmakta olduğunuz ilaç var ise, muhakkak doktorunuza ve eczacınıza bildiriniz. Bu ürünün tıbbi yararı geleneksel kullanıma ve literatüre dayanmaktadır. Tıbbi müstahzar (ilaç) olarak değerlendirilmemiştir.   Çocukların göremeyeceği ve erişemeyeceği yerlerde ve ambalajında saklayınız. 

İçindekiler


1 pastilde; Echinacea purpurea özsuyu 15.63 mg, C vitamini 7.5 mg, Mentol 6.75 mg, Timol  0.01 mg, Tatlandırıcılar (izomalt, Aspartam, Asesülfam K), Limon aroması, Gliseril monostearat, Sitrik asit.
Menşei: Türkiye
Üretici / İthalatçı: KURTSAN İLAÇLARI
Kullanım Zamanı: Gün içinde 8-16 adet
Cinsiyet: Unisex

Yönetmelik gereği, internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi yasaktır. Bu nedenle; sitemizde satışı gerçekleştirilen ürünlere ilişkin, özellikle tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği, tedavi ettiği ya da tedavisine yardımcı olduğu ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. Welldermo.com aracılığı ile satılan Takviye edici gıdalar, bitkisel-hayvansal ya da doğal kaynaklı ürünler, vitamin destekli formüller gibi içerikli takviye edici gıdalardır. İlaç değildir. Hastalıkların önlenmesinde veya tedavi amacıyla tavsiye edilemez ve kullanılamazlar. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemezler. Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmayın. Hamilelik emzirme dönemi, hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında doktorunuza başvurunuz. Site içerisinde ve/veya ürün detaylarında yer alan yazılar sadece bilgi amaçlıdır. Sağlık sorunlarınız ve tedavisi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.

UZMAN YORUMLARI
ÇOK SATANLAR