Otifleks Polly Köpük Kulak Tıkacı 2li

Marka:
Ürün Kodu: Otifleks.010   /
Barkod: 8699245890419
5,0 (0)
  Tükendi!  

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Kullanım Amacı


Çift malzemeli poliüretan malzeme kulak kanalınız içerisinde genişler ve kulak kanalına sıkıca tutunur. Sizin için daha iyi ve daha rahat bir koruma sağlar.

Ürün Faydası


Poliüretan köpük kulak kanalı içinde hafifçe genişleyerek, kulak kanalından düşme eğilimini azaltır. Daha az genleşme baskısı tıkama işleminin daha konforlu bir şekilde gerçekleşmesini sağlar. Uzun süre kullanım bakımından diğer kulak tıkaçlarına göre daha rahattır. Pürüzsüz, kirlenmeye dayanımlı kaplaması kir birikimini önler, tam bir hijyen sağlar. Konik mermi şekilli tasarımıyla kulak kanalına kolayca girer ve yerleşir, kanalın biçimine daha iyi uyum sağlar.

Kullanım Şekli
Uyarılar
İçindekilerÜretici / İthalatçı: Otifleks

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

UZMAN YORUMLARI
ÇOK SATANLAR