Paranit Bit Sampuan 100ml

Marka:
Ürün Kodu: Paranit.001   /
Barkod: 5391520949319
5,0 (0)
  Tükendi!  

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Kullanım Amacı


Bitlerden arınmak

Ürün Faydası


Bitler insanın başında yaşayan küçük, kanatsız böceklerdir. Bitler çok hızlı ürediklerinden ve yayıldıkların genellikle bit salgınlarına ve sonu gelmez bit ayıklama seanslarına neden olurlar. Bitler, yerleşmek ve beslenmek için genellikle kulak arkası veya ense çukuru gibi kafa üzerindeki en sıcak yerleri tercih ederler. Bitlerin bulaşmasının hijyen eksikliğiyle hiçbir bağlantısı yoktur. Paranit Bit Şampuanı sayesinde artık bitlerden kurtulmak saç yıkamak kadar kolay! Paranit Şampuan, içeriğindeki mineral yağ ile bitleri ve sirkeleri boğar, kurutur ve 10 dakikada öldürür. Paranit Şampuan tüm diğer Paranit ürünleri gibi bitler ve sirkeler üzerinde %100 etkilidir. 2 yaşından büyük çocukların ve yetişkinlerin kullanımı için uygundur.

Kullanım Şekli


Paranit Şampaun; 1- Kuru saçı ince dişli bit tarağı ile tutam tutam ayırıp biti kontrol edin. 2- Yeterli miktarda Paranit şampuanı kuru saça eşit miktarda, dikkatlice uygulayın. Tüm saçı ve saç derisine uyguladığınızdan emin olun. Boyun ve kulak çevresine özellikle dikkat ederek, saç diplerinden uçlarına kadar masaj yaparak iyice yedirin. 10 dakika bekletin. 3- Yeterince su kıllanarak saçı köpürtün, yıkayın ve iyice durulayın. Saçın her yerini duruladığınızdan emin olun. 4- Saçı kurutmadan önce, ince dişli Paranit bit tarağı ile sirkeleri uzaklaştırın. Tarağı düzenli olarak temizleyin. 5- Tedaviyi 7 gün sonra tekrarlayın.

Uyarılar


Gözler ve mukoz membranlarla temasından kaçının. İçeriğindeki bileşenlerden herhangi bir maddeye veya parfüme alerjiniz varsa kullanmayın. Çocukların ulaşamayacakları yerde muhafaza edin. SADECE HARİCİ KULLANIM İÇİNDİR. Oda sıcaklığında kuru yerde muhafaza edin. Kullanmadan önce kullanım talimatlarını okuyun. Yetişkinlerin ve 2 yaşından büyük çocukların kullanımı için uygundur. 200ml= Saçın uzunluğuna göre 8 uygulamaya kadar.

İçindekiler


Mineral Yağ, Köpük Yapıcı Ajanlar, Parfüm.
Menşei: Türkiye
Üretici / İthalatçı: Omega Pharma Kişisel Bakım Ürü
Kullanım Zamanı: Haftada 1 Kez
Cinsiyet: Unisex

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

UZMAN YORUMLARI
ÇOK SATANLAR