Perricone Sıkılaştırıcı Akşam Onarım Kremi 59 ml

Ürün Kodu: PerriconeMD.005   /
Barkod: 651473510604
5,0 (0)
  Tükendi!  

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Kullanım Amacı


Retinol ile cildin görünümünün yenilenmesine yardımcı olur. Çizgilerin ve kırışıklıkların görünümünü azaltır. Genç, sağlıklı görünen cildin parlaklığını ve pürüzsüzlüğünü ortaya çıkarır.

Ürün Faydası


Sıkılaştırıcı Akşam Onarımı, görebileceğiniz sonuçlar için çoklu kilit bilimler içeren güçlü ve çok görevli bir gece bakımıdır. İnce çizgilerin, kırışıklıkların ve zaman içindeki renk bozulmalarının görünümünü önemli ölçüde azaltmak için retinol içeren en iyi yaşlanma karşıtı gece tedavimizdir. Ana bir antioksidan olan Alpha Lipoic Acid, ince çizgilerin, kırışıklıkların ve genişlemiş gözeneklerin görünümünü azaltırken, zamanla sarkan cildi gözle görülür şekilde kaldırmaya yardımcı olur.

Kullanım Şekli


Sıkılaştırıcı Akşam Onarımı tüm cilt tipleri için ideal bir retinol yüz bakımıdır. Retinol ışığa duyarlı bir bileşen olduğundan, bu retinol gece tedavisini kullandıktan sonraki ertesi gün SPF ile nemlendirici kullanmanızı öneririz.

Uyarılar
İçindekiler


Su / Aqua / Eau, Kaprilik / Kaprik Trigliserit, İzododekan, Siklopentasiloksan, Sikloheksaziloksan, Poligliseril-4 İzostearat, Heksil Laurate, Setil PEG / PPG-10/1 Dimetikon, Tirosin, Dimetil MEA, Tiyolik Asit Glikol Asit Cildi , Hidroksietilselüloz, Polisorbat 20, Üre, Çinko Sülfat, Fenoksietanol, Sorbik Asit, Glyoksal, Koku / Parfüm, Linalool, Heksil Sinnamal, Sitronellol, Benzil Benzoat.
Menşei: A.B.D.
Kullanım Zamanı: Akşam
Cinsiyet: Unisex

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

UZMAN YORUMLARI
ÇOK SATANLAR