Philips Avent Buharlı Pişirici ve Blender

Ürün Kodu: PhilipsAvent.038   /
Barkod: 8710103472636
5,0 (0)
  Tükendi!  

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Kullanım Amacı
Ürün FaydasıPhilips Avent 2’in1 arada sağlıklı bebek maması hazırlayıcı ile besleyici, ev yapımı bebek mamalarını kolayca hazırlayın. Önce meyve, sebze, balık veya eti buharda pişirin, ardından karıştırmak için kavanozu kaldırıp ters çevirin. Üstelik bunu yiyecekleri aktarmadan yapın!


Kolayca hazırlanan besleyici bebek mamaları


Sağlıklı buharda pişirme


Tek haznede buharda pişirme-karıştırma


Sütten kesme tavsiyeleri ve tarifleri


Buharda sağlıklı pişirmenin benzersiz yolu


Buharda pişirme sağlıklı bir pişirme yöntemidir. Benzersiz teknolojimiz buharın aşağıdan yukarıya doğru dolaşmasını ve tüm malzemelerin kaynatmaya gerek olmadan eşit derecede pişirilmesini sağlar. Besleyicilik, kıvam ve pişirme sıvıları, karıştırma için saklanır.


 Buharda pişirmeden karıştırmaya her şeyi tek bir kullanışlı hazneyle halledin


Tek bir haznede besleyici bebek mamaları hazırlamak için ihtiyaç duyacağınız her şeyi bu makinede bulacaksınız. Malzemeleriniz buharda piştikten sonra tek yapmanız gereken hazneyi kaldırıp ters çevirerek yerine kilitlemek. Böylece malzemeleri istediğiniz kıvamı elde edene kadar karıştırabilirsiniz.


Püreden katı mamaya, geçişin her aşamasına uygundur


Önce meyve ve sebzeleri iyice karıştırmalı, daha sonra et, balık ve bakliyat gibi malzemeleri karıştırıp vermeli ve son olarak daha katı parçalara geçmelisiniz. 2si 1 arada sağlıklı bebek maması makinemiz, sütten kesme ve besleme yolculuğunun her adımı için çeşitli yiyecekler hazırlamaya yardımcı olur.


Kolay su dolumu, sezgisel ayarlar ve temizlenecek daha az parça


2si 1 arada sağlıklı bebek maması makinemiz, kolay ve pratik kullanım göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır. Sezgisel ayarlara sahip olan bu makineye kolayca su doldurulabilir. Makine yalnızca birkaç parçadan oluştuğu için temizlemesi ve saklaması kolaydır.


 Küçük boyutları sayesinde mutfakta çok az yer kaplar


Bu bebek maması makinesi; mutfağınızda, tezgahta ya da dolapta saklandığında çok az yer kaplar.


Sesli uyarı bildirimi


Beklemeniz veya izlemeniz gerekmez. Ayırt edici sesli uyarı, yemek piştiğinde sizi uyarır. Tek yapmanız gereken kavanozu ters çevirip karıştırdıktan sonra servis yapmak veya daha sonra kullanmak üzere saklamaktır.Kullanım Şekli
Uyarılar
İçindekilerUZMAN YORUMLARI