Philips Avent Truman Desenli Magic Aliştirma Bardaği 260ml Pembe Mavi

Ürün Kodu: PhilipsAvent.052   /
Barkod: 8710103580966
5,0 (0)
  Tükendi!  

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Kullanım Amacı
Ürün Faydası


Philips Aventin her bebeğin ve her annenin alışveriş listesinin ilk sırasında olduğunu bilmeyen yoktur diye düşünüyoruz. Bu kez özellikle bir suluk ile karşınızda. Bardağa geçmeye yardımcı olan bu suluk büyüyen çocuğunuz için en uygun alıştırma bardaklarından biri. Çocuklar bu uçsuz tasarımlı bardak ile 9. aydan itibaren tıpkı yetişkin bardağında olduğu gibi bardak ağzının 360 derece çevresinden içebilir. Ayrıca bu tasarım sağlıklı diş çıkmasını ve diş eti gelişimi sağlar.
Avent Magic Alıştırma Bardağı dudak değdiğinde etkinleşen teknolojisi ile fark yaratır. Bu uçsuz bardak, dudak değdiğinde etkinleşen benzersiz bir valfe sahiptir. Böylece sıvı yalnızca çocuğun dudağı ağız çevresine bastırıldığında akar. Yudumlar arasında valf otomatik olarak kapanır. Bu sayede sıvının akması veya dökülmesi açısından endişelenmenize gerek kalmaz. Bardağın entegre kulpları, çocuğunuzun bardağı gövdesinden veya tutulması kolay kulplarından tutmasını sağlar. Koruyucu hijyenik kapak sayesinde evde veya hareket halindeyken bardak temiz kalır.
BPA içermeyen malzemelerden üretilmiştir. Bu bardağın parçaları kolayca bulaşık makinesinde yıkanabilir. Bardağın parçalarını söküp işi bulaşık makinenize bırakın veya sabunlu suyla elde yıkayın. Çocukların memeden veya biberondan bardakta içmeye kolayca geçmelerine yardımcı olarak kendi başlarına içme yolculuklarında onları destekler. Aventin sağlık uzmanlarından edindiği bilgilerle geliştirilen emzikli, yumuşak ve sert bardak uçlu, pipetli ve 360 bardak ağızlı farklı çözümleri, çocuğunuzun gelişimine ayak uydurur ve Philips Avent Yeni edindiği motor ve içme becerilerini uyarır.


Kullanım Şekli
Uyarılar
İçindekilerMenşei: İngiltere
Üretici / İthalatçı: Türk Philips Ticaret A.Ş.
Kullanım Zamanı: İhtiyaç Duyuldukça

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

UZMAN YORUMLARI