Phyto Phytocyane Kadın Tipi Dönemsel Saç Dökülmesine Karşı Etkili Ampul 12*7,5ml 2. Ürün %50 İNDİRİMLİ

Marka:
Ürün Kodu: Phyto.072   /
Barkod: 3338221003416
5,0 (0)
  Tükendi!  

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Kullanım Amacı


Daha dolgun, daha hacimli ve daha dayanıklı saçlara kavuşmak için kadın tipi saç dökülmesine karşı bakım ampulü.

Ürün Faydası


Tepkisel veya dönemsel olması fark etmeksizin saçları dökülmeye eğilimli kadınların ihtiyaçlarını karşılamak üzere geliştirilmiş PHYTOCYANE Ampul, saçın büyümesini destekleyen dökülme karşıtı etkisi ile ilk kullanımdan itibaren daha dolgun, daha hacimli ve daha dayanıklı saçlara kavuşmayı sağlar. Sülfürlü amino asitler, gingko biloba ve kartopu çiçeği kabuğu ekstreleri hücreler arası geçişi ve keratin üretimini arttırır. Üzüm çekirdeği prosiyanidinleri saç soğanını serbest radikallerin yaşlandırma sürecine karşı korur. B vitaminleri ve ipek proteinleri yönünden zengin olan PHYTOCYANE, saçı ağırlaştırmadan ve uygulama sonrası yağlı bir görünüm bırakmadan saça hacim ve parlaklığını geri kazandırır. İçeriğindeki tirozin türevi saç telindeki melanin üretimini arttırarak beyaz saçların oluşumunu geciktirir.

Kullanım Şekli


Temiz saça ampulün boyun kısmını kırın ve aplikatörü ucuna takın. Ampuldeki serumun tamamını bölümlere ayırdığınız saçlı deriye ağızlık yardımı ile uygulayın. Ürünün nüfuz etmesine destek olmak için nazikçe masaj yapın. İstediğiniz gibi şekillendirin. Durulamayın. *Dökülme Karşıtı Etki İçin: 1 ay boyunca haftada 3 defa 1 ampul *Bakım İçin: 2 ay boyunca haftada 1 defa 1 ampul

Uyarılar
İçindekiler


Alcohol Denat, (Alcool De Betterave), Ginkgo Biloba Leaf Extract, Viburnum Prunifolium Extract, Water / Aqua, Hydrolyzed Soy Protein (Hydrolysat De Protine De Soja), Glycerin (Derive Dhuile De Palme), Camellia Sinensis Leaf Extract (Vert), Vitis Vinifera (Grape) Seed Extract (Procyanidols De Raisin), Maltodextrin (Pomme De Terre), 3 Aminopropane Sulfonic Acid, Pvp, Sodium Chondroitin Sulfate, Panthenol (Provitamine B5), Pyridoxine Hcl (Vitamine B6), Ethyl Ester Of Hydrolyzed Silk (Derive De Soie), Phenoxyethanol, Propylene Glycol, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Methylsilanol Acetyltyrosine, Botanical Origin.
Menşei: Fransa
Üretici / İthalatçı: Phyto Laboratuvarları / Ales G
Kullanım Yeri: Vücut
Kullanım Zamanı: Haftada 3 kez
Cinsiyet: Kadın

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

UZMAN YORUMLARI
ÇOK SATANLAR