Plantus

Plantus Ürün Çeşitleri Nelerdir?

Plantus ürün çeşitleri doğanın iyileştirici gücünü vücudunuz ile bir araya getiren özel formüller sunuyor. Bitkilerin özlerinden ilham alan formüller sayesinde doğadan gelen şifayı vücudunuz ile bir araya getirebilirsiniz. Kadın ve erkek için farklı seçeneklerin olması sayesinde ihtiyaçlarınıza özel bir seçim yapabilirsiniz. Destekleme, odaklanma, kaliteli uyku, bağışıklık sistemini destekleme gibi farklı etkilere yardımcı olma amaçları taşıyan ürünler ile genel sağlığınıza destek olabilirsiniz. Yüksek teknolojik imkanlardan yardım alarak bitkilerin özlerini sunan ürünler sayesinde ihtiyacınız olan doğal desteği Plantus ürünleri içerisinde bulabilirsiniz. Doğal içerikler sayesinde bitkilerin etkili yanlarını formülize edilmiş halde sağlayabilirsiniz. Düzenli kullanım ve dengeli beslenme ile desteklenmesi gereken ürünler genel sağlığınıza katkı sağlamak için ideal seçenekler arasında yer alabilir. Takviye edici gıdaların bir kısmında bitkisel ekstreler ve özleri görebilirsiniz. Bu formlar bitkilerin etkili olan özelliklerini konsantre edebilmek için tercih edilmektedir. Kilolarca bitkiyi tüketmekten sizi kurtaran bu yöntem sayesinde genel sağlığınızı desteklemek için doğanın şifasından yardım alabilirsiniz.
 

Plantus Ürünleri Ne İşe Yarar?

Plantus ürünleri bitkilerin destekleyici etkilerini formülize ederek siz değerli müşterilerimize sunuyor. Sağlığın bütünsel olduğu yaklaşımı ile çalışan modeli ile vücudunuzun desteklenmesini hedefler. Çörek otu, sarı halile, akgünlük, sivertiya, şahtere, yoğurt otu gibi farklı birçok bitkinin yer aldığı seçenekler ile vücudunuzu destekleyebilirsiniz. Fitoterapi, ayurvedik tıp, polyherbal yaklaşımları ile korele olan ürünler ile genel sağlığınızı destekleyebilirsiniz. Bitkisel ürünleri takviye edici gıda olarak tercih etmek son dönemin popüler yaklaşımlarından bir tanesidir. Doğada yer alan bitkilerin birçoğu farklı ve güçlü etkilere sahiptir. Bunları tespit etmek ve tüketilebilir hale getirmek yüksek teknolojik imkanlar ile mümkün olmuştur. Nitelikli içerikler ve destekleyici ürünler ile zenginleştirilmiş kategorimizde vücudunuz için kapsayıcı seçenekleri kolayca bulabilirsiniz. Kadın ve erkek için farklı ürünlerin olması ile değişen ihtiyaçlarınıza özel alışveriş yapabilirsiniz. Düzenli kullanım takviye edici gıdalarda önem taşıyan noktalardan bir tanesidir. Dengeli beslenme, düzenli egzersiz, kaliteli uyku ve stres yönetimi ile kullandığınız tüm takviye edici ürünlerin daha etkili olmasına yardımcı olabilirsiniz. Tedaviye yönelik etkileri olmaksızın takviye edici gıdaların tamamı genel sağlığı desteklemek amaçlı kullanılır. Tekrar eden şikayetleriniz ya da hastalıklarınız söz konusu ise doktorunuza danışmak en doğru adım olacaktır.
 

Plantus Ürünleri Kaç Kapsül ve Tabletten Oluşuyor?

Plantus Relax serisi ve daha birçok farklı ürünü sitemizde inceleyebilirsiniz. Değişen sayıdaki kapsüller ile ihtiyaçlarınıza hitap eden seçenekleri tek tıkla bulabilirsiniz. Tablet ve kapsül formundaki ürünler rahatça tüketmenize destek olur. değişen ürün çeşitlerine göre farklı tüketim modelleri olabileceğinden ürünlerinizi kullanmadan önce kullanım şeklini ürün kutusu üzerinden ya da sitemizden inceleyebilirsiniz. Ginkgo Biloba, Keten tohumu, Adaçayı, Zerdeçal, Yonca ve Rezene gibi özel bitkilerin de yer aldığı formüller ile sağlığınızı destekleyebilirsiniz. Kadın ve erkeğin ortak kullanabildiği formüller ile aile boyu destekleyici etkilerden yardım alabilirsiniz. Kronik hastalığa sahip kişiler, emziren anneler ve anne adaylarının kullanımı doktor onayı olmaksızın önerilmemektedir. Bitkisel içeriklerin yönetimini doktorunuza danışarak sürdürebilirsiniz. Plantus ürünleri özelliklerini ürünlerimizin açıklama sayfasından inceleyebilirsiniz. Her üründe yer alan farklı bitkiler ile ihtiyaçlarınız doğrultusunda seçeneklere ulaşarak alışveriş yapabilirsiniz. Mirrah, karamuk, adaçayı, karabiber, darıfülfül gibi farklı bitkilerin de yer aldığı formüller ile vücudunuzun desteklenmesine katkıda bulunabilirsiniz. Tüm takviye edici gıdalarda olduğu gibi bitkisel formüllerde de düzenli kullanım etkilerin görülebilmesi için önem taşımaktadır.
 

Plantus Takviye Ürünleri Kaç Yaş İçin Uygun?

Plantus relax gibi özelleşmiş takviye edici gıdalar yetişkinler için uygundur. Çocuklar ve yaşlılardaki kullanımı için doktorunuza danışmanı önerilir. Yetişkinlerin günlük ihtiyaçları baz alınarak hesaplanan içerikler ile hedef destek belirlenir. İlk kullanımdan itibaren vücudunuza katkı sağlayan formüller sayesinde vücudunuz için yatırım yapabilirsiniz. Genel sağlığınızı desteklemek, bitkisel içeriklerden yardım almak ve doğanın etkisini vücudunuza yöneltmek için bu ürünleri tercih edebilirsiniz. Takviye edici gıdaların bir kısmı bitkilerden elde edilen özler ile üretilir. Bir diğer üretim modeli ise laboratuvar ortamında sentetik olarak vitamin ve mineralleri bir araya getirmektir. Bitkisel özlerden elde edilen formüller ekstre halinde olur. Bu nedenle söz konusu bitkinin etken maddesinin dozu özel gruplar için net olarak hesaplanamayabilir. Çocuk, yaşlı ve anne adaylarında olası riskleri önlemek için bu özel gruplarda kullanım önerilmemektedir. Multivitamin ve destek gıdaların düzenli kullanımı genel sağlığınızı desteklemek için kıymetlidir. Yoğun bir iş temponuz varsa her zaman bitkisel gıdaları haliyle vitaminleri vücudunuza alamıyor olabilirsiniz. Vücudunuzun ihtiyacı olan vitamin ve mineralleri tek kalemde temin etmek için takviye edici gıdaları tercih edebilirsiniz. Düzenli kullanımda vücudunuzun ihtiyacı olan günlük dozlar sağlanarak genel sağlığınızın desteklenmesine katkıda bulunabilir.
 

Plantus Ürünleri Kullananların En Çok Tercih Ettiği Ürünler Hangileri?

Plantus çeşitleri arasında en çok tercih edilenlerden bir tanesi Relax serisidir. Rahatlama ve dinginleştirme etkileri ile bildiğimiz bitkilerin yer aldığı bu formül ile sakinleştirici etkileri gözlemleyebilirsiniz. Aynı zamanda Hemlax, Focus, CLN, LVR, Connect, Menokap, DTX, Licorice, Alpina, Neo gibi farklı seçenekler ile dilediğiniz takviyeyi vücudunuzda sağlayabilirsiniz. Söz konusu takviye edici gıdaların sağlığınız için olumlu etkilerini görmek her bünyede farklı sürede olabilir. Yaşam şekliniz, beslenme alışkanlıklarınız ve metabolizmanız kullandığınız takviye edici gıdaların etkilerini görülmesini değiştirebilir. Günlük hayatımızda yer eden bitkilerin yer aldığı bu formüller ile doğadan gelen destekleyici etkileri gözlemleyebilirsiniz. Yulaf, meyan kökü, keten, sarı halile, kara halile, embliko gibi farklı bitkilerin yer aldığı seriler ile genel sağlığınızı destekleyebilirsiniz. Bitkisel formülizasyonlar, bahsi geçen bitkilerin özlerinden oluşur. Bu bitkileri doğal yoldan almak da aradığınız etkileri sağlamak için destekleyici olabilir. Kullandığınız takviye edici gıdanın güvenilir aralıkta kalabilmesi için önerilen kullanım şeklinin dışına çıkmamak gerekir. Bu sayede aldığınız takviyelerin katkılarını güvenli bir şekilde gözlemleyebilirsiniz.
 

Plantus Ürünleri En Uygun Nerede?

Plantus en uygun fiyat seçenekleri ile Welldermo’da siz değerli müşterilerimizi bekliyor. İndirimli fiyatlar ve kaliteli seçenekler ile aradığınız tüm ürünleri kolayca bulabilirsiniz. Kadın ve erkek için takviye edici gıda seçeneklerinin yanı sıra unisex multivitamin modelleri ile hesaplı bir alışveriş yapabilirsiniz. Gücünü farklı bitkilerden alan formüller sayesinde doğanın destekleyici gücünü üzerinizde hissedebilirsiniz. Karabiber, kırmızı sandal ağacı, darıfülfül, zerdeçal, dulavratotu, şahtere, sinameki yaprağı, kırmızı yonca ve sivertiya gibi farklı bitkilerin de yer aldığı içerikler ile genel sağlığınızı destekleyebilirsiniz. Bitkisel içerikler ile desteklenmiş takviye edici formüller tercih ederken söz konusu bitkileri incelemeyi unutmayın. Düzenli kullandığınız ilaçlarınız ve kronik bir hastalığınız var ise doktorunuza danışarak bu ilaçların kullanacağınız vitaminler ile etkileşimini sorabilirsiniz. Sağlığınızı riske atmaksızın vücudunuzu desteklemek için vitamin ve mineralleri kontrollü seviyede almak önemlidir. Tercih edeceğiniz tüm vitamin ve mineralleri kullanırken tavsiye edilen şekilde tüketmek önem taşır. Bu sayede hedeflenen etkilerin kısa sürede gözlenmesine destek olabilirsiniz. Vitamin ve minerallerin fazla ya da az alımı da vücudunuz için riskler taşıyabilir. Önerilen dozlarda tüketerek sağlığınıza olumlu destek olabilirsiniz.