Plantus Hemlax Takviye Edici Gıda 60 Tablet

Marka:
Ürün Kodu: Plantus.012   /
Barkod: 8681917361143
5,0 (0)
  Tükendi!  

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Kullanım Amacı


Gıda Takviyesi

Ürün Faydası


Detaylı bilgi için whatsapp hatımızdan sitemiz üzerindeki canlı destekten ve 08504324369 numaralı telefondan uzmanlarımıza danışabilirsiniz.

Kullanım Şekli


Sabah ve akşam 1er tablet tok karnına alınması önerilir.

Uyarılar
İçindekiler


Terminalia sp.(sarı halile) Toz 250,00 mg 

Allium Cepa ( Soğan) Toz 120,00 mg 

 Cassia Acutifolia ( sinameki yaprağı ) Toz 86,00 mg 

Lepidium Sativum ( Tere )Toz 80,00 mg 

Acacia Arabica ( Arap zamk ) Toz 20,00 mg 

Diğer bileşenler : Mısır nişastası,akasya gamı ( E414), Polivinilpirolidon ( E1201),Magnezyum karonat E504 (i),Yağ asitlerinin magnezyum tuzları ( E- 470b).

 
Menşei: Türkiye
Üretici / İthalatçı: Hamdard Gıda İth. İhr. Dış. Ti
Kullanım Zamanı: Sabah ve Akşam
Cinsiyet: Unisex

Yönetmelik gereği, internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi yasaktır. Bu nedenle; sitemizde satışı gerçekleştirilen ürünlere ilişkin, özellikle tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği, tedavi ettiği ya da tedavisine yardımcı olduğu ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. Welldermo.com aracılığı ile satılan Takviye edici gıdalar, bitkisel-hayvansal ya da doğal kaynaklı ürünler, vitamin destekli formüller gibi içerikli takviye edici gıdalardır. İlaç değildir. Hastalıkların önlenmesinde veya tedavi amacıyla tavsiye edilemez ve kullanılamazlar. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemezler. Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmayın. Hamilelik emzirme dönemi, hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında doktorunuza başvurunuz. Site içerisinde ve/veya ürün detaylarında yer alan yazılar sadece bilgi amaçlıdır. Sağlık sorunlarınız ve tedavisi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.

UZMAN YORUMLARI
ÇOK SATANLAR