Prenet Basic Slim Çikolata Aromalı Kalorisi Kısıtlanmış Gıda 16,6x26 Şase

Marka:
Ürün Kodu: Prenet.015   /
Barkod: 5213008974982
5,0 (0)
  Tükendi!  

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

 

Kullanım Amacı


Öğün yerine kullanılan gıda takviyesi
 

Ürün Faydası


PRENET; protein, karbonhidrat ve temel besinlerden oluşan farklı doğal aromalara sahip toz formunda bir besin desteğidir.- Ürüne ideal kiloya ulaşana kadar devam edebilirsiniz.

- Ürün içeriğinde, protein kaynağı olarak whey proteini ve

kazein ve ihtiyacınız olan tüm vitamin ve mineraller eksik-

siz olarak yer alır.

-Amaçlanan etki vücutta öğün olarak kullanılması ile

glisemik endeksi düşük, protein ve karbonhidratı eksiksiz

bir gıda ile beslenmenizi sağlarken, sizi acıktırmadan

enerji ihtiyacınızın yağ deponuzdan kullanılmasını sağlar.
 

Kullanım Şekli


İki öğün arasındaki sürenin 4-6 saat olmasına dikkat edilmelidir. Prenet programında, günlük 3 öğünün 2’sinde Prenet Basic Slim, kalan 1 öğünde ise normal yemek yenmesi önerilir.Bir porsiyon Prenet Basic Slim bir öğüne eş değerdir.

Her gün 2 öğün 300 ml %1.5 yağlı süt içerisine 16.6 gr

(1 saşe) Prenet Basic Slim ürünü konularak öğün yerine

tüketilir.

> Prenet Basic Slim kullanırken şekersiz çay, şekersiz ve

kremasız kahve ve bitki çayları tüketebilirsiniz.
 

Uyarılar


Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmayın. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemez. Çocukların ulaşmayacağı yerde saklayın. Hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılmaz. Hamilelik ve emzirme dönemi ile hasta veya ilaç kullanılması durumlarında doktorunuza veya eczacınıza danışın. Bu takviye edici gıda yetişkinlere yöneliktir.
 

İçindekilerMenşei: Almanya
Üretici / İthalatçı: Prenet Sağlık ve Kozmetik Ürün
Kullanım Zamanı: Toplam günlük diyetin yerini a
Cinsiyet: Unisex

Yönetmelik gereği, internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi yasaktır. Bu nedenle; sitemizde satışı gerçekleştirilen ürünlere ilişkin, özellikle tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği, tedavi ettiği ya da tedavisine yardımcı olduğu ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. Welldermo.com aracılığı ile satılan Takviye edici gıdalar, bitkisel-hayvansal ya da doğal kaynaklı ürünler, vitamin destekli formüller gibi içerikli takviye edici gıdalardır. İlaç değildir. Hastalıkların önlenmesinde veya tedavi amacıyla tavsiye edilemez ve kullanılamazlar. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemezler. Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmayın. Hamilelik emzirme dönemi, hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında doktorunuza başvurunuz. Site içerisinde ve/veya ürün detaylarında yer alan yazılar sadece bilgi amaçlıdır. Sağlık sorunlarınız ve tedavisi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.

UZMAN YORUMLARI