Prenet Basic Slim Orman Meyve Aromalı Kalorisi Kısıtlanmış Gıda 16,6 x 20 Saşe

Marka:
Ürün Kodu: Prenet.016   /
Barkod: 5213008974999
5,0 (0)
  Tükendi!  

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

 

Kullanım Amacı


Vitaminler, Mineraller ve Protein açısından zengin öğün yerine geçen takviye edici gıda
 

Ürün Faydası


PRENET; protein, karbonhidrat ve temel besinlerden oluşan farklı doğal aromalara sahip toz formunda bir besin desteğidir.



- Ürüne ideal hedefe ulaşana kadar devam edebilirsiniz.

- Ürün içeriğinde, protein kaynağı olarak whey proteini ve kazein ve ihtiyacınız olan tüm vitamin ve mineraller eksiksiz olarak yer alır.

-Amaçlanan etki vücutta öğün olarak kullanılması ile glisemik endeksi düşük, protein ve karbonhidratı eksiksiz bir gıda ile beslenmenizi sağlarken, sizi acıktırmadan enerji ihtiyacınızın yağ deponuzdan kullanılmasını sağlar.
 

Kullanım Şekli


Her gu¨n 2 o¨gˆu¨n 300 ml %1.5 yagˆlı su¨t ic¸erisine 16.6 gr (1 sas¸e)

Prenet Basic Slim u¨ru¨nu¨ konularak o¨gˆu¨n yerine tu¨ketilir.

> 2 o¨gˆu¨n Prenet Basic Slim ic¸ecegˆi ve bir serbest o¨gˆu¨n belirlenen kaloride yemek yenilir.

> Ögˆu¨n araları 4-6 saat olmalıdır.

> Prenet Basic Slim kullanırken s¸ekersiz c¸ay, s¸ekersiz ve kremasız

kahve ve bitki c¸ayları tu¨ketebilirsiniz.
 

Uyarılar




İçindekiler



Menşei: Almanya
Üretici / İthalatçı: Eska Kozmetik
Cinsiyet: Unisex

Yönetmelik gereği, internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi yasaktır. Bu nedenle; sitemizde satışı gerçekleştirilen ürünlere ilişkin, özellikle tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği, tedavi ettiği ya da tedavisine yardımcı olduğu ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. Welldermo.com aracılığı ile satılan Takviye edici gıdalar, bitkisel-hayvansal ya da doğal kaynaklı ürünler, vitamin destekli formüller gibi içerikli takviye edici gıdalardır. İlaç değildir. Hastalıkların önlenmesinde veya tedavi amacıyla tavsiye edilemez ve kullanılamazlar. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemezler. Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmayın. Hamilelik emzirme dönemi, hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında doktorunuza başvurunuz. Site içerisinde ve/veya ürün detaylarında yer alan yazılar sadece bilgi amaçlıdır. Sağlık sorunlarınız ve tedavisi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.

UZMAN YORUMLARI