Prenet Start Slim Çikolata Aromalı Kalorisi Kısıtlanmış Gıda 10 Şase

Marka:
Ürün Kodu: Prenet.014   /
Barkod: 5213008974975
5,0 (0)
  Tükendi!  

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

 

Kullanım Amacı


Öğün yerine kullanılan gıda takviyesi
 

Ürün Faydası


PRENET; protein, karbonhidrat ve temel besinlerin oluşan farklı doğal aromalara sahip toz formunda bir besin desteğidir.

-Programa başlama ürünüdür

-İdeal kompozisyonu ile günlük ihtiyacınızı eksiksiz olarak

karşılar.

- Ürün içeriğinde, protein kaynağı olarak whey proteini ve

kazein ve ihtiyacınız olan tüm vitamin ve mineraller eksik-

siz olarak yer alır.
 

Kullanım Şekli


Prenet programında, her Start Slim öğünü günlük dozda 3 saatte bir tüketilir.İlk 2 gün, günde 5 porsiyon olmak üzere toplamda 10 porsiyon hazırlanır.

 Her bir öğün 250 ml oda sıcaklığında su içine 45 gr toz

konularak hazırlanır.

 Prenet Start Slim kullanırken şekersiz çay, şekersiz ve

kremasız kahve ve bitki çayları tüketilebilir.
 

Uyarılar


Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmayın. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemez. Çocukların ulaşmayacağı yerde saklayın. Hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılmaz. Hamilelik ve emzirme dönemi ile hasta veya ilaç kullanılması durumlarında doktorunuza veya eczacınıza danışın. Bu takviye edici gıda yetişkinlere yöneliktir.
 

İçindekilerMenşei: Almanya
Üretici / İthalatçı: Prenet Sağlık ve Kozmetik Ürün
Kullanım Zamanı: Toplam günlük diyetin yerini a
Cinsiyet: Unisex

Yönetmelik gereği, internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi yasaktır. Bu nedenle; sitemizde satışı gerçekleştirilen ürünlere ilişkin, özellikle tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği, tedavi ettiği ya da tedavisine yardımcı olduğu ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. Welldermo.com aracılığı ile satılan Takviye edici gıdalar, bitkisel-hayvansal ya da doğal kaynaklı ürünler, vitamin destekli formüller gibi içerikli takviye edici gıdalardır. İlaç değildir. Hastalıkların önlenmesinde veya tedavi amacıyla tavsiye edilemez ve kullanılamazlar. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemezler. Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmayın. Hamilelik emzirme dönemi, hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında doktorunuza başvurunuz. Site içerisinde ve/veya ürün detaylarında yer alan yazılar sadece bilgi amaçlıdır. Sağlık sorunlarınız ve tedavisi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.

UZMAN YORUMLARI