Prozinc Mor Şampuan Set 3 Al 2 Öde

Marka:
Ürün Kodu: Prozinc.013   /
Barkod: 8697581240738
5,0 (0)
  Tükendi!  

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Kullanım Amacı


Saç derisinin yağ dengesini sağlamak, çeşitli nedenlerden oluşan kepeğin ve kaşıntının önlenmesine yardımcı olmak için

Ürün Faydası


Prozinc Arındırıcı Şampuan; normal ve yağlı saçların günlük ihtiyaçlarına çözüm sunarken içeriğinde bulunan etken maddelerin gücüyle sağlıklı saçlara kavuşmanıza destek olmaktadır. Ayrıca; saç derisinin yağ dengesini sağlarken çeşitli nedenlerden oluşan kepeğin ve kaşıntının önlenmesine de yardımcı olur. İçeriğindeki Piroctone Olamine ile yağ salgılanmasını düzenlemeye yardımcı olur. Zinc Pyrithione düzenli kullanıldığında kepeğin önlenmesine yardımcı olur. Mikronize lipitler sayesinde daha parlak saçlara kavuşmanıza, saçlarınızın daha kolay taranmasına ve ipeksi görünüş kazanmasına yardımcı olur. Vitamin B3, kan dolaşımını hızlandırarak saç foliküllerinin daha iyi beslenmesini ve saçların güçlenmesini sağlar. Saçlarınızın saç köklerinden başlayarak beslenmesine ve canlanmasına yardımcı olur. Vitamin B6 ile saç dökülmesini önler. Saç ve saç derisinin sağlıklı bir biçimde gelişmesini ve büyümesini sağlar

Kullanım Şekli


Prozinc Şampuan’ı avuç içine yeterli miktarda döktükten sonra ıslak saça dairesel hareketlerle masaj yaparak uygulayın ve köpürtün. Bu işlemi 2-3 dakika boyunca sürdürün. Ardından saçı iyice durulayıp ihtiyaç kadar aynı işlemi tekrarlayın. Daha etkin bir sonuç için Prozinc Salicade Şampuan ve Prozinc Saç Kremi ile birlikte kullanılması önerilmektedir. Düzenli ve sürekli kullanılması önerilmektedir.

Uyarılar
İçindekilerMenşei: Türkiye
Üretici / İthalatçı: Dermotek İlaç Gıda, Dermokozme
Kullanım Yeri: Vücut
Kullanım Zamanı: Sabah yada Sabah ve Akşam
Cinsiyet: Unisex

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

UZMAN YORUMLARI
ÇOK SATANLAR