Prozinc Yeşil Şampuan 150ml

Marka:
Ürün Kodu: Prozinc.010   /
Barkod: 8697581240189
5,0 (0)
  Tükendi!  

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Kullanım Amacı


Kuru, kepekli, kırılan, çatallaşan, zayıf, nem ve hacim kazandırılmak istenen zor taranan saçlar için

Ürün Faydası


Kuru, kepekli, kırılan, çatallaşan, zayıf, nem ve hacim kazandırılmak istenen zor taranan saçlar için günlük kullanıma uygun şampuan. İçeriğindeki E vitamini sayesinde nemini kaybetmiş, kuru ve kolay kırılan saçların nemini geri kazanmasına yardımcı olur. Biotin sayesinde saç dökülmesini önleyerek saçın sağlıklı bir şekilde uzamasını destekler. Mikronize lipitler sayesinde daha parlak saçlara kavuşmanıza, saçlarınızın daha kolay taranmasına ve ipeksi görünüş kazanmasına yardımcı olur. Zinc Pyrithione düzenli kullanıldığında kepeğin önlenmesine yardımcı olur. Piroctone Olamine ile yağ salgılanmasını düzenlemeye yardımcı olur. Saçlarınızın saç köklerinden başlayarak beslenmesine ve canlanmasına yardımcı olur.

Kullanım Şekli


Prozinc Şampuan’ı avuç içine yeterli miktarda döktükten sonra ıslak saça dairesel hareketlerle masaj yaparak uygulayın ve köpürtün. Bu işlemi 2-3 dakika boyunca sürdürün. Ardından saçı iyice durulayıp ihtiyaç kadar aynı işlemi tekrarlayın. Daha etkin bir sonuç için Prozinc Saç Kremi ve Prozinc Saç Maskesi ile birlikte kullanılması önerilmektedir. Prozinc Şampuan’ın başka bir şampuan ile birlikte kullanımı önerilmemektedir. Düzenli ve sürekli kullanılması önerilmektedir.

Uyarılar
İçindekilerMenşei: Türkiye
Üretici / İthalatçı: Dermotek İlaç Gıda, Dermokozme
Kullanım Yeri: Vücut
Kullanım Zamanı: Sabah yada Sabah ve Akşam
Cinsiyet: Unisex

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

UZMAN YORUMLARI
ÇOK SATANLAR