Re-Nativ Çin Geveni Takviye Edici Gıda 30 Kapsül

Marka:
Ürün Kodu: Farmasan.001   /
Barkod: 600
5,0 (0)
  Tükendi!  

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Kullanım Amacı


Çin Geveni (Astragalus Memranaceus) İçeren Takviye Edici Gıda
Ürün Faydası


Anti Oksidan:Astragalus;hücre ölümlerinin azalması,süperoksit dismutaz(SDO)aktivitesini koruyarak malondialdehit(MDA)ve serbest radikal seviyelerinin üretimini düşürerek kalp sağlığını korumaya destek olur.

Anti Aging:Telomarlerin kısalması yaşlanmanın sebebidir.Bu yaşlanma sadece hücre seviyesinde değil ,doku ve bütün vücut üzerinde gerçekleşmektedir.Bütün bu buluşlar hücre anlayışımıza yeni bir boyut kazandırmaktadır,hastalıkların mekanizmasını anlamamız için ışık tutmaktadır ve yeni tedavileri geliştirmek için teşvik etmektedir.Normal hücrelerde yaşlılık veya kronik stres telomeraz aktivasyonu yavaşlatır.Bu nedenle hücrelede telomerlerin kısalması hızlanır ve fonksiyonları da yavaşlar.

NADH(Nikotinamid Adenin Dinucleotid):Hücrelerin üretim merkezi gibi çalısan mitokondrilerde önemli fonksiyonlar üstlenir.NADH yenilen besinlerde dışarıdan alınır.Yaşın ilerlemesiyle birlikte hücrelerdeki düzeyin düşmesinden dolayı NADHya olan ihtiyacın daha fazla artar.

ÇİN GEVENİ ASTREGALUS MEMBRANACEUS : Son yıllarda aile planlaması ve ortalama yaşam belirtisinin uzaması nedeniyle hızla yaşlanan bir toplum haline geldik.Yaşlanmayla birlikte vücudumuzda fizyolojik fonksiyonlarda ilerleyic bir düşüş görülür.Ortalama yaşam süresi uzamankta doğurganlığı erteleme sebebiyle yaşa bağlı olarak üreme hızında azalma meydana gelmekte ve böylece yaşlı bir nüfus oluşmakta.Bunun sonucu olarak nörodejenerasyon,kardiyovaskülerhastalıklar,kanser gibi yaşlanma ve yaşlanma ile ilişkili hastalıklar en önemli küresel sorunlar haline gelmekte.Astragalus membranaceus  uzun tıbbi kullanım geçmişine sahiptir,yıllardan beri yaşlanmayı geciktirmek ve yaşlılığın getirdiği sorunlarla savaşmak için kullanılmaktadır.(Çin Tıbbı)astragalus memebranaceuss un bağışıklık düzenleyici, antioksidan ve anti aging etkilerinden sorumlu temel bileşenlerinin polisakratler,triterpenoid saponinler ve flavonoidler olduğu düşünülmektedir.

Bağışıklık Sistemi :Astragalus memebranaceus (kök ektresi);İnsanlarda T hücrelerinin CD4+VECD8+alt gruplarını aktive etmesine yardımcı olur ve bu aktivasyonu T lenfosit  sayılarını değiştirmeden gerçekleştirir .Kullanım Şekli


Takviye edici gıda olarak günde 1 kapsül alınır.Tercihen yemeklerden önce 1 bardak su ile alınır
 

Uyarılar


Hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılamaz. Hamilelik ve emzirme dönemi ile hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında doktorunuza danışınız. Tavsiye edilen günlük alım dozunu aşmayınız. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçmez. Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.Oda sıcaklıgında,nemve ışıktan koruyarak ambalajı saklayınız.ç
 

 

 

Astragalus membranaceus(Çin Geveni), kök ekstresi 245
NADH 5
TOPLAM 250


Menşei: Türkiye
Üretici / İthalatçı: Farmasan İlaç
Kullanım Zamanı: Günde 1 Kapsül

Yönetmelik gereği, internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi yasaktır. Bu nedenle; sitemizde satışı gerçekleştirilen ürünlere ilişkin, özellikle tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği, tedavi ettiği ya da tedavisine yardımcı olduğu ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. Welldermo.com aracılığı ile satılan Takviye edici gıdalar, bitkisel-hayvansal ya da doğal kaynaklı ürünler, vitamin destekli formüller gibi içerikli takviye edici gıdalardır. İlaç değildir. Hastalıkların önlenmesinde veya tedavi amacıyla tavsiye edilemez ve kullanılamazlar. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemezler. Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmayın. Hamilelik emzirme dönemi, hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında doktorunuza başvurunuz. Site içerisinde ve/veya ürün detaylarında yer alan yazılar sadece bilgi amaçlıdır. Sağlık sorunlarınız ve tedavisi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.

UZMAN YORUMLARI
ÇOK SATANLAR