Rocs Gum Balm Dişeti İçin Balsam

Marka:
Ürün Kodu: Rocs.007   /
Barkod: 4607034473334
5,0 (0)
  Tükendi!  

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Kullanım Amacı
Ürün Faydası


R.O.C.S. Gum Balm diş eti için balsam macun, diş eti sorunlarına karşı etkili bir koruma sağlamaya yardımcı olur. İçeriğindeki mineraller ile diş minesini besler ve bakteri plağının oluşumunu engellemeye yardım eder. Antioksidan özellikleri ile bilinen kavak ağacı ekstresi içeriği ile diş etlerini korumaya yardımcı olur. Sodyum Birkarbonat içeriği diş eti şişkinliğini azaltırken ağız içi asiditesini normalize eder. Diş minesini yüksek miktardaki kalsiyum ve fosfat ile re-mineralize eder. Huş ağacından elde edilen Ksilitol (%6) içeriği plak oluşumunu azaltır, ağız içi bakteriyel dengeyi normalize eder. Kısa sürede gözle görülür etki sağlar. Gum Balm, düşük aşındırıcı özelliği ile diş hassasiyeti yaşayan kişiler tarafından bile kullanılabilir. - Nefesi etkili bir şekilde ferahlatır. - Günlük kullanıma uygundur. - Diş eti iltihaplarına karşı korur. - Mineraller ile mineyi besler. - Bakteri plağının oluşmasını engeller

Kullanım Şekli
Uyarılar
İçindekiler


Aqua, Silica, Glycerin, Sodium Bicarbonate, Xylitol, Populus Tremuloides Bark Extract, Xanthan Gum, Sodium Lauryl Sulfate, Aroma, Calcium Glycerophosphate, Titanium Dioxide, Sodium Saccharin, Methylparaben, Propylparaben, Potassium Hydroxide, Magnesium Chloride, Citral.
Menşei: İsviçre
Üretici / İthalatçı: EUROCOSMED-Stupino Ltd. \ Dent
Kullanım Zamanı: Sabah ve Akşam

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

UZMAN YORUMLARI
ÇOK SATANLAR