Rocs Kıds 3-7 Meyve Diş Macunu Floridsiz

Marka:
Ürün Kodu: Rocs.010   /
Barkod: 4607034470715
5,0 (0)
  Tükendi!  

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Kullanım Amacı
Ürün Faydası


Çocukların genç diş mineleri, diş macunu içinde yer alan minerallerin etkilerine son derece duyarlıdır. Kalsiyum, Fosfor ve Magnezyum diş minesinin yapı taşını oluşturan minerallerdir. Diş minesinde bu mineraller ne kadar çok ise, diş dokuları asitin yıkıcı etkilerine karşı o kadar dayanıklıdır. Minerallere ek olarak kullanılan Ksilitol, çürüklere yol açan bakteri florasının çoğalmasını engellemeye, ağız içi asiditesini düşürmeye, tükürüğü nötürleştirerek diş minesinin kalsiyum emilimini artırmaya yardımcı olur.

Kullanım Şekli
Uyarılar
İçindekiler


Aqua, Glycerin (Sorbitol), Silica, Xylitol (12%), Cocamidopropyl Betaine, Xanthan Gum, Calcium Glycerophosphate, Polysorbate-20, Magnesium Chloride, Aroma, Sodium Saccharin, Methylparaben, Titanium Dioxide, Propylparaben, Limonene.
Menşei: İsviçre
Üretici / İthalatçı: EUROCOSMED-Stupino Ltd. \ Dent
Kullanım Zamanı: Sabah ve Akşam

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

UZMAN YORUMLARI
ÇOK SATANLAR