Rocs Kahve&Tütün Lekelerine Karşı Diş Macunu

Marka:
Ürün Kodu: Rocs.013   /
Barkod: 4607034470623
5,0 (0)
  Tükendi!  

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Kullanım Amacı




Ürün Faydası


Tütün kokusunu etkisiz hale getirir ve nefesi tazeler. Tütün dumanının kokusunu nötralize eden ve nefes tazeliğini garanti eden özel olarak geliştirilmiş çok bileşenli aromalar içerir.
Sigaranın ağız mukozasındaki olumsuz etkilerine karşı E vitamini ve polyvinyl pirolidone toksinleri ve ağır metalleri tutarak zararlı etkileri azaltır. Düzenli kullanıldığı taktirde, diş plağı ve diş taşı oluşumunu engellemeye yardımcı olur.
• Diş minesini parlatır ve beyazlatır
• Diş dokularını güçlendirir ve çürüğe karşı korur.
• Uzun süreli diş ve diş eti temizliği sağlar
• Diş plağı ve diş taşı oluşumunu engeller.
• Nefesi ferahlatır


Kullanım Şekli




Uyarılar




İçindekiler


Aqua, Silica, Glycerin (Sorbitol), Xylitol, Cocamidopropyl Betaine, Xanthan Gum, Aroma, PVP, Bromelain, Tocopheryl Acetate, Sodium Saccharin, Methylparaben, Titanium Dioxide, Sodium EDTA, Propylparaben, Limonene.
Menşei: İsviçre
Üretici / İthalatçı: EUROCOSMED-Stupino Ltd. \ Dent
Kullanım Zamanı: Sabah ve Akşam

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

UZMAN YORUMLARI




ÇOK SATANLAR