Skinceurticals Glycolıc Renewal %8 Glikolik Asit İçeren Yıkama Jeli 150ml

Ürün Kodu: Skinceuticals.042   /
Barkod: 3606000481121
5,0 (0)
  Tükendi!  

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

 

Ürün Faydası


Yumuşak köpüren jel temizleyici, çift asitli bir karışımla eksfoliye olurken, kirleri ve uzun süre kalıcı makyajı nemini kaybetmeden etkili bir şekilde temizler.Cildi görünür şekilde aydınlatır.Cildi gözle görülür biçimde temizler.Çift asitli temizleyici, açık ve parlak bir cilt için peeling yaparak cilde gerçek %8 glikolik asit uygulamaya yardımcı olur.

Şeker kamışından elde edilen bir meyve asidi molekülüdür. Cildin, ölü ve nemini kaybetmiş hücrelerden arındırılmasına yardımcı olur. Ciltte dengeli şekilde soyulma sağlar. İnce çizgi, cilt tonunda eşitsizlik, cansızlık, donukluk gibi problemlere karşı kullanılabilir.Hem sabah hem gece bakımınızın ilk adımı olarak kullanılmak için idealdir. Bu cildi soyan temizleme jeli; yüzünüzdeki donuk ve pürüzlü tabakayı hedefler, nemli cilt tabakasına zarar vermeden ciltte uzun süre kalmış makyaj temizler.  Gece kullanımında; bakım rutininizi %10 oranında glikolik asit içeren ve cilt ışıltısını %36 oranında arttıran Glycolic 10 Renew Overnight ile tamamlayın.Herhangi bir yüksek konsantrasyonlu glikolik asit içeren ürün kullanımında; ciltte kızarıklık ya da hassasiyet gibi durumlar oluşması normaldir. Genelde bu gibi durumlar zaman içerisinde düzenli kullanım ile çözülür.Günlük bakım rutininize gilikolik asit eklemek, cildinizin aydınlığını arttırmanıza yardımcı olacaktır. Bu güçlü bileşen, doğal hücre yenilenmesini hızlandırmak için cildi yumuşak bir şekilde pul pul soyar.
 

Kullanım Şekli


Temizleyiciyi az miktarda ıslak bir yüze ve boyuna hafifçe masaj yapın (beş peni parçanın eşdeğerini öneriyoruz).

Su ile iyice durulayın ve kurulayın.

Temizledikten sonra normal cilt bakım rutini ile devam edin.

Sabah ve akşam kullanıma uygundur.


 


Menşei: Fransa
Üretici / İthalatçı: L'oréal Türkiye Kozmetik Tic.
Kullanım Zamanı: Sabah ve Akşam
Cinsiyet: Unisex

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

UZMAN YORUMLARI
ÇOK SATANLAR