Skinceuticals Brightening Uv Defense Spf30 Nemlendirici Güneş Kremi 30ml

Ürün Kodu: Skinceuticals.034   /
Barkod: 635494343205
5,0 (0)
  Tükendi!  

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Kullanım Amacı


Cildinizi güneşin zararlarından korumak, DNAyı korumak, UVA ve UVB ışınlarının neden olduğu serbest radikalleri durdurmak ve nemlendirmek için yüksek koruma etkili SPF30 içeren normal, kuru cilt tipleri için güneş koruyucu
 

Ürün Faydası


Bu güneş koruması ürünü, içerdiği Mexoryl SX ve XL ile cildi UVA/UVB ışınlarının zararlı etkilerine karşı korur. Bu kozmetik özellikleri güçlü nemlendirici  ileri derecede UVA koruması sağlar.
 

Kullanım Şekli


Ürünü güneşe çıkmadan kısa bir süre önce yeterli miktarda ürünü yüzünüze uygulayınız. Korunmanın muhafaza edilmesi için, özellikle yüzmeden sonra, terleme durumunda veya terledikten sonra, sık sık ve bolca yeniden uygulayınız.
 

Uyarılar


Bebekleri ve küçük çocukları doğrudan güneşe maruz bırakmayınız. Güneşe fazla maruz kalmak tehlikelidir. Bir güneş koruma ürünü kullanmış olsanız bile güneşte uzun süre kalmayınız; çünkü hiçbir ürün size %100 bir koruma sağlamaz. Gözle temas etmesi durumunda hemen ve bol suyla durulayınız.
 

 


Menşei: Fransa
Üretici / İthalatçı: L'oréal Türkiye Kozmetik Tic.
Kullanım Yeri: Yüz-Boyun-Dekolte
Kullanım Zamanı: Sabah yada Sabah ve Akşam
Cinsiyet: Unisex

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

UZMAN YORUMLARI


Güzellik Uzmanı Zahide Olur

Skinceuticals Brightening Uv Defense Spf30 Nemlendirici Güneş Kremi: Çevresel Hasarın önüne geçebilecek çok etkili ve şahane bir ürün. Özel filtre sayesinde güneşin tüm zararını etkisiz hale getirir. Nemlendirici özelliği sayesinde tüm yüzü muazzam nemlendirir ve yumuşatır. Cilt yaşlanmasının önüne geçer aynı zamanda elastikiyet kaybını önleyerek cilde sıkılık verir. Cilt daha genç ve dinamik görünür. Kuruluk problemi olan ciltler için şahane bir ürün diyebilirim güneş koruyucu özelliğinin yanında cilde ışıltı,aydınlık ve parlak görünüm kazandırır. Cildi korumak kollamak bu ürün sayesinde artık mümkün. Yaz kış rahatlıkla kullanabileceğiniz güneş koruyucu. Kullanımı: Güneşe çıkmadan önce yeterli miktarda uygulayın.

 

Estetisyen Güzellik Uzmanı Mualla İri

Skinceuticals Brightening Uv Defense Spf30 Nemlendirici Güneş Kremi 30ml Lekeli Cilt yapılarına uygun Nemlendirici Güneş koruyucu içerdi özel filtre sayesinde Güneşin tüm zararlarını bloke ederek Cildi Tüm çevresel hasara karşı korur hafif olan yapısıyla ciltte ağırlık yapmaz gün boyunca koruma sağlar Lekelenme riskini ortadan kaldırır tahrişi ve alerjik reaksiyonları azaltır . Güvenle tavsiye ederim .Kullanımı Sabah Temizlenmiş Cilde 1/2fındık tanesi alıp tüm yüze uygulayın ihtiyaca göre tekrarlayın not Ürün Suya tere dayanıklıdır.ÇOK SATANLAR