Skinceuticals Leke Bakım Kiti

Ürün Kodu: Skinceuticals.043   /
Barkod: 99999225
5,0 (0)
  Tükendi!  

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Kullanım Amacı


Leke giderici serum ve güneş koruyucu krem set

Ürün Faydası


Discoloration Defense Serum  

İnatçı Leke Görünümünü Düzeltmeyi, Daha Eşit ve Aydınlık Bir Cilt Görünümünü Hedefleyen Leke Bakımı Serumu

  • %41 İnatçı leke görünümünde düzelme**

  • %71 Cilt problemleri sonrası oluşan leke görünümünde gelişme**

  • %46 Ciltteki renk düzensizliğinde gelişme**

  • Discoloration Defense Serum; cilt tonu eşitsizliği ve leke görünümü konusunda mükemmel sonuçlar için traneksamik asit ile zenginleştirilmiş bir teknolojidir.


Advenced Brıghtening Uv Defence Güneş Kremi 

Tüm cilt tipleri için uygun, yüksek korumalı, cilt tonu eşitsizliği görünümünü azaltmaya ve cilde daha ışıltılı bir görünüm vermeye yardımcı güneş koruyucu

  • Advanced Brightening UV Defense SPF 50, hem cilde geniş spektrumlu güneş koruması sağlarken hem de traneksamik asit, niasinamid ve mika içeren formülü ile cilt tonu eşitsizliği görünümünü azaltmaya ve cilde ışıltılı bir görünüm vermeye yardımcı olur.

  • Geniş spektrumlu UVA&UVB koruması,

  • Güneş ışığı kaynaklı cilt tonu eşitsizliği ve koyu leke görünümünü azaltmaya yardımcıdır.
Kullanım Şekli


Discoloration Defense Serum   Günde 2 defa 3-5 damla olacak şekilde cildinize uygulayınız. Sabah kullanımı sonrrası geniş spektrumlu bir SPF 50+ güneş koruyucu kullanınız. Ürünü kullanırken güneşe aşırı maruz kalmaktan kaçınınız.Advenced Brıghtening Uv Defence Güneş Kremi  Güneşe maruz kalmadan hemen önce güneş kreminizi uygulayınız. Korumayı sürdürebilmek için özellikle terledikten, kurulandıktan ve yüzdükten sonra sıkça ve bolca uygulamayı tekrarlayınız. 

 

Uyarılar
İçindekilerMenşei: ABD
Üretici / İthalatçı: L'oréal Türkiye Kozmetik Tic.
Kullanım Zamanı: Sabah Akaşm
Cinsiyet: Unisex

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

UZMAN YORUMLARI
ÇOK SATANLAR