Skinceuticals Mineral Eye Uv Defense Spf30 Mineral Göz Çevresi Güneş Koruyucu Kremi 10ml

Ürün Kodu: Skinceuticals.038   /
Barkod: 3606000409125
5,0 (0)
  Tükendi!  

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Kullanım Amacı


100 % mineral filtreli, geniş spektrumlu UVA/UVB koruması, gözü rahatsız etmeyen akmayan formül, göz çevresindeki doğal cilt rengini alan saf doku, her cilt tonuyla uyumlu, göz kapağı dahil olmak üzere tüm göz çevresi için uygundur.
 

Ürün Faydası


Göz çevresi bakımına yeni bir standart getiren, göz uzmanları tarafından test edilmiş bu güneş koruması ürünü, göz kapakları da dahil olmak üzere tüm göz çevresini iyileştirir ve geliştirir. Göz çevresindeki görece daha hassas, nazik ve ince yapı için özellikle formüle edilmiş olan Mineral Eye UV Defense, akmadan ve gözü rahatsız etmeden geniş spektrumlu  SPF 30 koruması sağlar. Tüm cilt tonlarıyla uyumlu hale gelen saf mineral dokusuyla göz çevresindeki cildin doğal tonunu alarak cilt tonunu iyileştirir, makyaj için uygun yumuşak bir baz oluşturur.
 

Kullanım Şekli


Ürünü güneşe çıkmadan kısa bir süre önce yeterli miktarda ürünü yüzünüze uygulayınız. Korunmanın muhafaza edilmesi için, özellikle yüzmeden sonra, terleme durumunda veya terledikten sonra, sık sık ve bolca yeniden uygulayınız.
 

 


Menşei: Fransa
Üretici / İthalatçı: L'oréal Türkiye Kozmetik Tic.
Kullanım Zamanı: Gün içerisinde 2 -3 defa tekra
Cinsiyet: Unisex

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

UZMAN YORUMLARI


Estetisyen Güzellik Uzmanı Mualla İri

Skinceuticals Mineral Eye Uv Defense Spf50 Mineral Göz Çevresi Güneş Koruyucu Kremi 10ml Bu mükemmel Güneş koruyucu Göz çevresine özel bir koruma sağlar. Hassas alerjen tüm Göz çevresine güvenle kullanabileceğiz harika bir koruma içerdiği özel Mineral Filtre sayesinde Cildi korur özel dokusuyla aydınlık bir görünüm sunar tüm çevresel hasara karşı korur yaşlanma etkilerini azaltır nemi uzun süre muhafaza altına alır. Böylece daha genç ve sağlıklı görünmesini destekler. Kullanımı Sabah bakımı tamamlanmış Göz çevresine bir miktar alarak estetik bir şekilde tampon hareketleriyle uygulayın .ÇOK SATANLAR