Skinceuticals Resveratrol B E Gece Antioksidanı 30ml

Ürün Kodu: Skinceuticals.006   /
Barkod: 3606000498822
5,0 (0)
  Tükendi!  

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Kullanım Amacı


Yaşlanma belirtileri, hiperpigmentasyon, serbest radikal hasarı ve elastikiyet kaybı yaşayan ciltler için yoğun antioksidan bakım serumu.
 

Ürün Faydası


Saf resveratrol konsantrasyonu ve E vitamini içeren gece serumu. Serbest radikallerin neden olduğu çevresel zararları ve yaşlanma belirtilerini önlemek için yüksek koruma antioksidan performans sağlar. Patentli antioksidan kompleks serum yaşlanma belirtilerini azaltır, ciltte görünür parlaklığı, esnekliği ve yoğunluğu arttırır, resveratrol yaşlanmayı hızlandıran serbest radikalleri etkili bir şekilde nötralize eder, e vitamini serbest radikalleri etkisiz hale getirir ve cildin lipitlerini yerine getirir.
 

Kullanım Şekli


Akşamları, temiz ve kuru cilde, 1-2 pompa parmak uçlarınızı kullanarak yüzünüze, boyun ve dekolte bölgenize uygulayınız.
 

Uyarılar


Haricen kullanmak içindir. Gözle ve göz kapağı ile temastan kaçının. Temas etmesi durumunda bol su ile yıkayınız. Problemler devam ederse doktorunuza başvurunuz. NOT: Ascorbic asit zamanla oksitlenip kararabilir, fakat etkisini kaybetmez. Hafif bir karıncalanma hissine neden ola bilir. Serin ve karanlık yerde muhafaza ediniz.
 

İçermez

Paraben İçermez


Menşei: Fransa
Üretici / İthalatçı: L'oréal Türkiye Kozmetik Tic.
Kullanım Yeri: Yüz-Boyun-Dekolte
Kullanım Zamanı: Akşam
Cinsiyet: Unisex

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

UZMAN YORUMLARI


Güzellik Uzmanı Zahide Olur

Skinceuticals Resveratrol B E Gece Antioksidanı: Saf resveratrol: Daha genç ve güçlü bir cilt isteyenler için bu ürün şahane etkili diyebilirim. İçeriğinde ki saf resveratrol sayesinde bütün yaşlanma belirtilerini siler atar. Cilt bu ürün sayesinde daha genç daha sağlıklı ve pürüzsüz olur. Cilde ihtiyacı olan bütün bakımı gece boyunca verir ve sizi daha güzel bir ciltle sabaha uyandırır. Yaşlanmayı hızlandıran bütün etkilerle savaşır ve yok eder. E vitamini sayesinde cildi yeniler ve cilt bariyerini korur. Yeni bir güne şahane parlak ve kendinden emin bir ciltle uyanmak isteyenler için şiddetle tavsiye ettiğim ürünlerden bir tanesi. Kullanımı: Cildi temizledikten sonra kuru olmasına özen göstererek üründen 1 yada 2 pompa parmak ucuna sıkarak yüze, boyuna ve dekolteye uygulayın.

 

Estetisyen Güzellik Uzmanı Mualla İri

Skinceuticals Resveratrol B E Gece Antioksidanı 30ml Çok Beğendiğim Gece Serumlarından biri zengin içeriğiyle gece onarım sağlayan bu mucizevi serum Lipitleri yenileyerek Cildin yenilenmesini ve sağlıklı görünmesini sağlar toksinlerden arındırır tüm hasara karşı yeniden yapılanmayı destekler ve oluşan çizgileri Eşitsiz Cilt tonunu gece boyunca onarır böylece Sabah uyandığınızda dinlenmiş Tazelenmiş güzel bir Cilt size sunar. Kullanımı Akşam temiz cilde Tonikten sonra 3/4damla masaj yaparak uygulayın ardından uygun bakımla tamamlayın.ÇOK SATANLAR