Skinceuticals Triple Lipid Anti-Aging Bakımı 48 ml

Ürün Kodu: Skinceuticals.021   /
Barkod: 3606000435087
5,0 (0)
  Tükendi!  

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Kullanım Amacı


Yaşlanma belirtileri, serbest radikal hasarı, güneş hasarı, hiperpigmentasyon, kuruluk ve su kaybı, ince çizgiler ve kırışıklık, geniş gözenekler, elastikiyet kaybı problemi yaşayan olgun ciltler için özel yoğun anti-aging bakım kremi.
 

Ürün Faydası


Hızlı emilen formülü, serbest radikal hasarına karşı savaşmak için antioksidanlara, vitaminlere ve diğer besin maddelerine sahiptir. Triple Lipid Restore 2:4:2 %2 saf seramid, %4 doğal kolesterol ve %2 yağ asidi bileşenlerinden oluşan maksimum lipid konsantrasyonu ile formüle edilmiştir. Cildin savunma bariyerini güçlendirir, kaybedilen lipid miktarını yeninden kazandırır, doğal onarım mekanizmasını destekler ve yaşlanma belirtilerine sahip cildi besler, pürüzsüzlük, sıkılık ve parlaklık kazandırırken, açık gözeneklerin kapanmasına yardımcı olduğu klinik çalışmalarla kanıtlanmıştır. Nem kaybına karşı 24 saat koruma sağlar, kuru ciltler için idealdir. KLİNİK ÇALIŞMA: 8 haftalık çalışmada, Triple Lipid Restore 2:4:2 in yaşlanma belirtilerinde gözle görülür iyileşme sağladığı görülmüştür: +66% pürüzsüzlükte iyileşme +35% cilt sıkılığında iyileşme +20% renk eşitliğinde iyileşme +26% cilt parlaklığında iyileşme +44% gözenek görünümünde iyileşme Protokol: 8 haftalık klinik çalışma. 55 kişi. Günde 2 defa Triple Lipid Restore 2:4:2nin SkinCeuticaks Gentle Cleanser ve Ultimate UV Defense SPF 30 ile birlikte kullanımı.
 

Kullanım Şekli


Günde 2 defa, sabah ve akşam parmak uçlarına ufak miktarda alın ve dairesel hareketlerle ısıtın. Yüz, boyun ve dekolte bölgesine ince bir tabaka halinde masaj yaparak uygulayın.
 

Uyarılar


Haricen kullanmak içindir. Gözle ve göz kapağı ile temastan kaçının. Temas etmesi durumunda bol su ile yıkayınız. Problemler devam ederse doktorunuza başvurunuz. Serin ve karanlık yerde muhafaza ediniz.
 

İçermez

Paraben içermez, Sülfat içermez,  Parfüm içermez


Menşei: Fransa
Üretici / İthalatçı: L'oréal Türkiye Kozmetik Tic.
Kullanım Yeri: Yüz-Boyun-Dekolte
Kullanım Zamanı: Sabah ve Akşam
Cinsiyet: Unisex

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

UZMAN YORUMLARI


Güzellik Uzmanı Zahide Olur

Skinceuticals Triple Lipid Anti-Aging Bakımı: Cildinize bu ürünle yeni bir başlangıç yapabilir siniz. Uzun süre nem tutma sayesinde cildiniz neme doyar bu sayesinde cildin beklediği nemi karşılarsınız. Cildinize bir iyilik yapmak istiyorsanız bu ürünle yapabilir siniz. Cilde bütün ihtiyacını verir. Serbest radikal hasarı önler ve onarır. Cildin lipid seviyesini düzenler. Bütün yaşlanma belirtilerini ortadan kaldırır. Oldukça yüksek antioksidan içeriğe sahip bu ürünle cilt beslenir ve güçlenir. Cildin sıkılığını artırarak tamamen pürüzsüz ve doğal bir görünüm sağlar. Gözenekleriniz mevcutsa ve yağlı bir cildiniz varsa, yağı kontrol altına alarak gözeneklerinizden kurtulmanızı sağlar. Bu sayede cildiniz ışıl ışıl parlar ve canlanır. Kullanımı: Cilt temizleme işlemi yapıldıktan sabah akşam parmak uçlarına ürünü alarak(ufak miktarda) dairesel hareketlerle sürün.

 

Estetisyen Güzellik Uzmanı Mualla İri

Skinceuticals Triple Lipid Anti-Aging Bakımı 50ml Bu harika Bakım Kremi Antioksidan ve Zengin Vitamin içeriğiyle Cildin Lipit tabakalarını onarır genişlemiş gözeneklerin küçülmesini sağlar Cilt yüzeyini belirgin şekilde pürüzsüz kadifemsi kılar. Yaşlanma etkilerini azaltır olumsuz hava kirliliğinden etkilenen Cildimizi korur ve güçlendirir. Cilt sıkılığını artırır.Özel dokusuyla tenimizi adeta okşar ve yumuşacık yapar . Kullanımı tercihen Sabah Akşam temizlenmiş cilde Tonikten sonra masaj yaparak uygulayın. Gündüz koruma faktörlü kremle tamamlayın.ÇOK SATANLAR