Solante

Solante Ne İçin Kullanılır?

Güneş öncesi koruyucu olarak kullanıma uygun, SPF değeri 50+’a çıkabilen Solante losyonları, sayfamızda yer almaktadır. Welldermo olarak sizlere sunduğumuz kategoride beğenilerek tercih edilen birçok formül bulunur. Solante Antinox, yaşlanma karşıtı özellikleri ile popüler olarak tercih edilen ürünlerden birisidir.
 

Solante Pigmenta Tinted Ne İşe Yarar?

Sayfamızdaki kategoride bulunan Solante Pigmenta Tinted güneş koruyucuları, antioksidanlar açısından zengin özellik göstermektedir. Solante Pigmenta Tinted, güneşin zararlı ışınlarına karşı koruyucu bir tabaka sağlamanın yanı sıra, antioksidan özelliği ile cildi yenilemektedir. Cilt üzerinde düzensiz pigmentasyon sorunu yaşayanlar için Solante Pigmenta Tinted ürün serisi, ideal özellik göstermektedir.
 

Solante Pigmenta Yağlı Mı?

Solante Pigmenta kolayca sürülen, cilt üzerinde dağılan bir dokuya sahiptir. Hızlıca emilen Solante Pigmenta güneş koruyucuları, geride yağlı bir his bırakmadan emilmektedir. Bu özelliği ile Solante Pigmenta serisi, gündelik kullanım için sevilerek tercih edilmektedir.
 
Solante Güneş Kremi Hangisi Ne İşe Yarar?
Güneşten gelen zararlı UVA ve UVB ışınlarına karşı koruma sağlayan ürünler, sayfamızdaki kategoride yer almaktadır. Herkesin kendi cilt dokusu ile uyum gösteren güneş koruyucusuna ulaşabilmesi için birçok seri sunulmaktadır. Solante Antinox güneş koruyucu serisi gibi seçeneklere sayfamızdan ulaşabilir, her birinin kendine has faydalarından yararlanabilirsiniz.
 
Solante Acnes Ne İçin Kullanılır?
Solante markası tarafından sizlerle buluşturulan Acnes serisi, cildin yağ dengesini koruyan içeriklere sahiptir. Bu seride yer alan güneş koruyucular, cildinde mat bir görünüm ve dengeli sebum oranı isteyenler için idealdir. Solante Antinox koruyucuları gibi popüler olarak tercih edilen bir koruyucu seçeneğidir. .
Solante Tele Rubor Ne İşe Yarar?
Solante Tele Rubor, hassas ciltler için özel olarak hazırlanmış formüle sahiptir. Özellikle güneşle karşılaştığında kızarma eğilimi gösteren ciltler için Solante Tele Rubor, harika bir seçenek niteliğindedir. Güneşin zararlı ışınlarına karşı kapsamlı bir koruma sağlar. Solante Tele Rubor güneş koruyucularına internet üzerinden alışveriş konforuyla sahip olabilirsiniz.
 
Solante Güneş Kremi Paraben İçerir Mi?
Solante güneş kremleri, cilt tarafından kolayca emilen, hafif ve paraben içermeyen formüllere sahiptir. Kullanım sürecinin her bir adımı cilt dokusuyla uyumu bir numaralı öncelik haline getirilerek hazırlanmıştır.