Solgar No:7 30 Kapsül

Marka:
Ürün Kodu: Solgar.106   /
Barkod: 033984504974
5,0 (0)
  Tükendi!  

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Kullanım Amacı


Takviye Edici Gıda

Ürün Faydası


Detaylı bilgi için whatsapp hatımızdan veya sitemiz üzerindeki canlı destekten ve 08504324369 numaralı telefondan uzmanlarımıza danışabilirsiniz.

Kullanım Şekli


 Günde 1 kapsül, tercihen yemek zamanı

Uyarılar


Şeker, tuz ve nişasta içermez.Maya, buğday, gluten, soya ve süt ürünleri gibi potansiyel alerjenleri içermez.Renklendirici, yapay aroma , tatlandırıcı ve koruyucular kullanılmamıştır.

İçindekiler
Her bitkisel kapsülde;

Vitamin C 100 mg

5-Loxin Advanced™ (Boswellia serrata ekstresi [reçine]) 100 mg

Zerdeçal kök ekstresi 4:1 (Curcuma longa) (200 mg köke eşdeğer 50 mg

UC-II Standardize kıkırdak 40 mg

-Toplam kollajen 10 mg

Beyaz Söğüt Kabuğu Ekstresi 5:1 (Salix alba) (175 mg kabuğa eşdeğer) 35 mg

Zencefil Kök Ekstresi 4:1 (Zingiber officinale) (140 mg rizoma eşdeğer) 35 mg

Biber baharat kompleksi 27 mg

-Kırmızı biber tozu (Capsicum annuum) (meyve) 22 mg

-Bioperine® Karabiber ekstresi (Piper nigrum) (meyve) 5 mgMenşei: ABD
Kullanım Zamanı: Sabah
Cinsiyet: Unisex

Yönetmelik gereği, internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi yasaktır. Bu nedenle; sitemizde satışı gerçekleştirilen ürünlere ilişkin, özellikle tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği, tedavi ettiği ya da tedavisine yardımcı olduğu ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. Welldermo.com aracılığı ile satılan Takviye edici gıdalar, bitkisel-hayvansal ya da doğal kaynaklı ürünler, vitamin destekli formüller gibi içerikli takviye edici gıdalardır. İlaç değildir. Hastalıkların önlenmesinde veya tedavi amacıyla tavsiye edilemez ve kullanılamazlar. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemezler. Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmayın. Hamilelik emzirme dönemi, hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında doktorunuza başvurunuz. Site içerisinde ve/veya ürün detaylarında yer alan yazılar sadece bilgi amaçlıdır. Sağlık sorunlarınız ve tedavisi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.

UZMAN YORUMLARI
ÇOK SATANLAR