Solgar Thermogenic Complex 60 Kapsül

Marka:
Ürün Kodu: Solgar.114   /
Barkod: 033984512856
5,0 (0)
  Tükendi!  

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Kullanım Amacı


Takviye Edici Gıda
 

Ürün Faydası


Detaylı bilgi için whatsapp hatımızdan veya sitemiz üzerindeki canlı destekten ve 08504324369 numaralı telefondan uzmanlarımıza danışabilirsiniz.
 

Kullanım Şekli


Günde iki (2) kapsül, tercihen yemek zamanı.
 

Uyarılar


Şeker, tuz ve nişasta içermez. Maya, buğday,gluten ve süt ürünleri gibi potansiyel alerjenler içermez. Renklendirici, yapay aroma, tatlandırıcı ve koruyucular kullanılmamıştır. Vegan ve vejetaryenler için uygundur.
 

İçindekiler
Her iki (2) kapsülde;

Yeşil Kahve Çekirdek Ekstresi (Coffea canophera Pierre ex. A. Froehner) 400 mg

Kolin 25 mg

L-Metiyonin 50 mg

Yeşil Çay Yaprak Ekstresi (Camellia sinensis) (4:1) (200 mg yaprağa eşdeğer) 50 mg

Kırmızı Biber (Capsicum annuum) (meyve) 50 mg

İnositol 25 mg

Karabiber Ekstresi (Piper nigrum) (BioPerine®) (meyve) 5 mg

Krom 150 mcg
Menşei: ABD
Üretici / İthalatçı: Solgar Vitamin and Herb Company Inc.
Kullanım Zamanı: Antremandan önce ve / veya
Cinsiyet: Unisex

Yönetmelik gereği, internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi yasaktır. Bu nedenle; sitemizde satışı gerçekleştirilen ürünlere ilişkin, özellikle tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği, tedavi ettiği ya da tedavisine yardımcı olduğu ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. Welldermo.com aracılığı ile satılan Takviye edici gıdalar, bitkisel-hayvansal ya da doğal kaynaklı ürünler, vitamin destekli formüller gibi içerikli takviye edici gıdalardır. İlaç değildir. Hastalıkların önlenmesinde veya tedavi amacıyla tavsiye edilemez ve kullanılamazlar. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemezler. Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmayın. Hamilelik emzirme dönemi, hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında doktorunuza başvurunuz. Site içerisinde ve/veya ürün detaylarında yer alan yazılar sadece bilgi amaçlıdır. Sağlık sorunlarınız ve tedavisi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.

UZMAN YORUMLARI
ÇOK SATANLAR