Sonaki Vitapure Hidrojenli Su Matarası (Kahverengi)

Ürün Kodu: SonakiVitapure.001   /
Barkod: 8809108320476
5,0 (0)
  Tükendi!  

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Kullanım Amacı


İçtiğiniz suyun kalitesini arttırmak

Ürün Faydası


Hidrojenli Suyun Özellikleri Bulaşıcı hastalıkların tedavi edildiği dünya üzerindeki dört mucizevi su kaynağının ortak özelliği hepsinin hidrojen açısından zengin olmasıdır. Hidrojen güçlü bir antioksidan olup bir azaltıcı madde olarak serbest oksijen radikallerini ortadan kaldırmaktadır.• En küçük madde

• Kötü reaktif oksijen miktarını azaltmaktadır

• Azaltma sonrasında saf suya dönüşmektedir.

• Güçlü antioksidan etkisiAnti-oksidan maddeler arasındaki moleküler ağırlık karşılaştırmasıHastalıkların kaynağı: Serbest oksijen radikalleri

İnsan vücuduna zararı bulunmamaktadır. Filtrenin kullanım ömrü: 90 gün / 200 litre Hastalıkların kaynağı: Serbest oksijen radikalleri İnsanların muzdarip olduğu 36.000 hastalığın %90ını serbest oksijen radikalleri oluşturmaktadır.

* Serbest oksijen radikalleri: Bu durum, soluduğumuz oksijeni kullanan enerji üretim süreci boyunca oluşturulan oksijen tabakasıdır .

* Kaynak: Johns Hopkins Üniversitesi Tıp Fakültesi

Filtrenin ömrü 3 aydır. ( Günde 3-4 şişe su içildiği varsayılırsa.)

Ürün 2 yıl garanti kapsamındadır.

Kullanım Şekli


Kullanmadan önce şiseyi 2-3 kez çalkalayın. İçme suyunuzu mataraya koyunuz ve 30 dakika bekledikten sonra tüketiniz. Detoks matarası olarakta kullanabbilirsiniz.

Uyarılar


Mikro dalga ve bulaşık makinasına atmayınız. 60 dereceden daha sıcak su koymayınız. Süt veya meyva suyu gibi diğer içecekler için uygun değildir.

İçindekilerMenşei: KOREA
Üretici / İthalatçı: Koçkaya Teknolojik Ürünler San
Kullanım Zamanı: Hergün

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

UZMAN YORUMLARI
ÇOK SATANLAR