Supradyn Energy Focus 30 Tablet

Marka:
Ürün Kodu: Supradyn.004   /
Barkod: 8699546090419
5,0 (0)
  Tükendi!  

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Kullanım Amacı


Multivitamin Ve Mineral Desteği İçeren Takviye Edici Gıda

Ürün Faydası


Detaylı bilgi için whatsapp hatımızdan sitemiz üzerindeki canlı destekten ve 08504324369 numaralı telefondan uzmanlarımıza danışabilirsiniz.

Kullanım Şekli


Yetişkinler için, tercihen yemek zamanı günde 1 tablet alınır.

Uyarılar


Tercihen gıdalarla birlikte alınmalıdır. Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmayın. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemez. Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayın. İlaç değildir. Hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılmaz. Hamilelik ve emzirme dönemi ile hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında doktorunuza veya eczacınıza danışın. Bu takviye edici gıda yetişkinlere yöneliktir.

İçindekiler


C Vitamini 160 mg , B3 Vitamini (Niasin) 24 mg ,E Vitamini 24 mg ,B5 Vitamini (Pantotenik Asit) 9 mg ,B2 Vitamini 2,1 mg ,B6 Vitamini 2 mg ,B1 Vitamini 1,65 mg ,A Vitamini 400 µg ,Folik Asit 200 µg, Biotin 75 µg ,D Vitamini 5 µg ,B12 Vitamini 2,5 µg ,Kalsiyum 120 mg ,Magnezyum 60 mg ,Demir 7 mg ,Çinko 10 mg ,Manganez 2 mg ,Bakır 1000 µg ,İyot 75 µg ,Selenyum 50 µg ,Molibden 50 µg, Ginseng Ekstresi 26,67 mg ,Polifenol 5 mg
Menşei: İtalya
Üretici / İthalatçı: Bayer Türk Kimya San. Ltd. Şti
Kullanım Zamanı: Sabah

Yönetmelik gereği, internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi yasaktır. Bu nedenle; sitemizde satışı gerçekleştirilen ürünlere ilişkin, özellikle tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği, tedavi ettiği ya da tedavisine yardımcı olduğu ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. Welldermo.com aracılığı ile satılan Takviye edici gıdalar, bitkisel-hayvansal ya da doğal kaynaklı ürünler, vitamin destekli formüller gibi içerikli takviye edici gıdalardır. İlaç değildir. Hastalıkların önlenmesinde veya tedavi amacıyla tavsiye edilemez ve kullanılamazlar. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemezler. Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmayın. Hamilelik emzirme dönemi, hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında doktorunuza başvurunuz. Site içerisinde ve/veya ürün detaylarında yer alan yazılar sadece bilgi amaçlıdır. Sağlık sorunlarınız ve tedavisi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.

UZMAN YORUMLARI
ÇOK SATANLAR