Symbiosys Alflorex 2. Ürün % 50 İndirimli

Marka:
Ürün Kodu: Biocodex.002   /
Barkod: 9999986
5,0 (0)
  Tükendi!  

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

 

Ürün Faydası


Alflorex, sağlıklı barsakta doğal olarak bulunan benzersiz Bifidobacterium infantis 35624® probiyotik suşunu içerir. Açıldıktan sonra 30 gün içerisinde tüketilmelidir.

 
 

Kullanım Şekli


Günde 1 kapsül bir bardak su ile birlikte alınmalıdır. Sindirim sisteminin dengelenebilmesi için kullanıma 4 hafta boyunca devam edilmelidir. Önerilen günlük doz aşılmamalıdır.

 
 

Uyarılar


Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmayın. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemez. Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayın. İlaç değildir. Hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılmaz. Hamilelik ve emzirme dönemi ile hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında doktorunuza veya eczacınıza danışın. Bu takviye edici gıda yetişkinlere yöneliktir.
 

 


Menşei: İtalya
Üretici / İthalatçı: Nutrilinea srl Via Gran Bretag
Kullanım Zamanı: Sabah ya da Akşam
Cinsiyet: Unisex

Yönetmelik gereği, internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi yasaktır. Bu nedenle; sitemizde satışı gerçekleştirilen ürünlere ilişkin, özellikle tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği, tedavi ettiği ya da tedavisine yardımcı olduğu ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. Welldermo.com aracılığı ile satılan Takviye edici gıdalar, bitkisel-hayvansal ya da doğal kaynaklı ürünler, vitamin destekli formüller gibi içerikli takviye edici gıdalardır. İlaç değildir. Hastalıkların önlenmesinde veya tedavi amacıyla tavsiye edilemez ve kullanılamazlar. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemezler. Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmayın. Hamilelik emzirme dönemi, hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında doktorunuza başvurunuz. Site içerisinde ve/veya ürün detaylarında yer alan yazılar sadece bilgi amaçlıdır. Sağlık sorunlarınız ve tedavisi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.

UZMAN YORUMLARI
ÇOK SATANLAR