T-Brush Portakal Aromalı Florürsüz Diş Macunu 90 Tablet

Marka:
Ürün Kodu: T-Brush.002   /
Barkod: 8682858943061
5,0 (0)
  Tükendi!  

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Ürün Faydaları:
Diş fırçalamanın hijyenik yolu olan diş tabletlerimiz sayesinde, her kullanım sonrasında ağızda ferahlık hissi bırakıyoruz.
Organik tarımdan elde edilmiş esanslarımız ile tabletlerimizi lezzetlendiriyoruz.
Doğal ürünlerden elde edilen tabletlerimiz, zararlı kimyasal içermedikleri gibi ağız yolu ile zararlı madde emilimi sağlamadan, ağız bakımını keyifle bir hale getiriyoruz.
Ayrıca özel geliştirilmiş efervesan özelliği sayesinde doğal köpüklenme sağlayan diş tabletleri üretiyoruz.
Geliştirdiğimiz yeni nesil diş macunu tabletlerimizi “Paylaşımlık Diş Macunu” olarak da adlandırıyoruz.

Kullanım Şekli:
Parçala ve Fırçala! Ağıza alınan tablet arka tarafta bulunan dişler yardımı ile ısırılır ve çiğnenir sonrasında diş fırçası ile minimum 2 dakika fırçalama yapılarak dişler temizlenir ve ağız bol su ile çalkalanır.
Her cam şişenin içinde 90 adet diş macunu tableti mevcuttur.
Günlük 2 kez diş fırçalamanızda 45 günlük kullanım sağlar.

Ürün Bileşimi:
Sodium Bicarbonate, Tartaric Acid , Citric Acid Anhydrous, Microcrystalline Cellulose, Citrus Aurantium Dulcis Aroma, Calcium Carbonate, Polyethylene Glycol 6000, Sodium Cocoyl Glutamate, Steviol Glycosides Rebaudiana Extract
Menşei: Türkiye
Üretici / İthalatçı: Serra Dermokozmetik Ve Medikal

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

UZMAN YORUMLARI
ÇOK SATANLAR