Tab Magnimore Magnezyum İçeren Takviye Edici Gıda 120 Tablet Ekonomik Paket

Marka:
Ürün Kodu: Tabİlaç.028   /
Barkod: 8680133000751
5,0 (0)
  Tükendi!  

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Kullanım Amacı
Ürün Faydası


Detaylı bilgi için whatsapp hatımızdan sitemiz üzerindeki canlı destekten ve 08504324369 numaralı telefondan uzmanlarımıza danışabilirsiniz.

Kullanım Şekli


Bir bardak su ile günde 2 tablet alınır. 

Uyarılar
İçindekiler


Magnezyum N-Asetil Taurinat, loktoz monohidrat, sertleştirici: polivinilpirolidon, hacim arttırıcı çapraz bağlı sodyum karboksi metil selüloz, sertleştirici: polivinilpirolidon, topaklanmayı önleyici, silikon dioksit ve yağ asitlerinin magnezyum tuzları.
Menşei: Türkiye
Üretici / İthalatçı: Tab İlaç - Vefa İlaç
Kullanım Zamanı: Günde 1

Yönetmelik gereği, internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi yasaktır. Bu nedenle; sitemizde satışı gerçekleştirilen ürünlere ilişkin, özellikle tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği, tedavi ettiği ya da tedavisine yardımcı olduğu ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. Welldermo.com aracılığı ile satılan Takviye edici gıdalar, bitkisel-hayvansal ya da doğal kaynaklı ürünler, vitamin destekli formüller gibi içerikli takviye edici gıdalardır. İlaç değildir. Hastalıkların önlenmesinde veya tedavi amacıyla tavsiye edilemez ve kullanılamazlar. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemezler. Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmayın. Hamilelik emzirme dönemi, hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında doktorunuza başvurunuz. Site içerisinde ve/veya ürün detaylarında yer alan yazılar sadece bilgi amaçlıdır. Sağlık sorunlarınız ve tedavisi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.

UZMAN YORUMLARI
ÇOK SATANLAR